Legendární sitcom Zlatá sedmdesátá čeká pokračování na Netflixu

Legendární sitcom Zlatá sedmdesátá čeká pokračování na Netflixu

Red a Kitty Formanovi, jedny z hlavních postav kultovního sitcomu That ’70s Show, budou hlavními hvězdami nového projektu That ’90s Show. Spin-off s Kurtwoodem Smithem a Debrou Jo Rupp chystá Netflix a čeká nás minimálně deset epizod

11 2
9.10.2021

V roce 1998 uvedla trojice tvůrců Bonnie Turner, Terry Turner, Mark Brazill na stanici Fox sitcom That '70s Show (Zlatá sedmdesátá), který humorným způsobem popisoval dospívání partičky studentů ve fiktivním wisconsinském městečku Point Place. Seriál běžel celých osm sezón a mapoval středoškolské studium hlavních aktérů, které si zahráli tehdy začínající herci Ashton Kutcher (Michael Kelso), Mila Kunis (Jackie Burkhart), Danny Masterson (Steven Hyde), Laura Prepon (Donna Pinciotti), Topher Grace (Eric Forman) a Wilmer Valderrama. Vedle nich pak v seriálu logicky působili i starší, již zaběhnutí herci ztvárňující převážně rodičovské postavy. V nejvíce epizodách se objevili Kurtwood Smith a Debra Jo Rupp, kteří si zahráli rodiče Erica Formana v Graceově podání. A nutno dodat, že právě tato dvojice představující veterána dvou válek a starostlivou maminku s charakteristickým smíchem se stala patrně nejoblíbenější částí seriálového ansámblu.

Seriál běžel osm let a dočkal se 200 epizod. Foto: Fox


Proto není divu, že právě oni dva budou hlavními postavami nového spin-offu That ’90s Show, který objednal Netflix. Nový příběh nás zavede do roku 1995, kdy do Point Place, kde stále žijí Red a Kitty Formanovi, zavítá jejich vnučka Leia, dcera Donny a Erica. Leia se na prázdninách u prarodičů seznámí s novou generací dětí, která obývá Point Place a přidá se do party, jež v mnohém připomíná Erica a spol. o dvě dekády předtím.

Red a Kitty patří mezi největší oblíbence fanoušků. Foto: Fox

Prozatím jedinými potvrzenými herci nového seriálu jsou představitelé Kitty a Reda Debra Jo Rupp a Kurtwood Smith. Oba dva se mj. objevili i v nedávno ukončeném sitcomu The Ranch, ve kterém si zahráli i další herci z That '70s Show, jmenovitě Ashton Kutcher, Danny Masterson či Wilmer Valderrama, tentokráte je ale čeká opravdový návrat k jejich patrně životním rolím. Smith v posledních letech kromě netflixovského sitcomu účinkoval také v Ultra City Smiths nebo superhrdinském seriálu Jupiter’s Legacy, jeho kolegyně pak ztvárnila vedlejší roli v marvelovce WandaVision (byť se paradoxně neobjevila v epizodě ze sedmdesátých let).

Smith se objevil i v sitcomu The Ranch. Foto: Netflix

Seriál se začne natáčet v průběhu příštího roku a chystají jej tvůrci originálu, manželé Bonnie Turner a Terry Turner i jejich dcera Lindsey. Z herců, kteří si v původním projektu střihli hlavní postavy, novinku okomentoval na sociálních sítích zatím jen Danny Masterson, přičemž se okamžitě objevila řada komentářů požadujících návrat ostatních postav. Minimálně Mastersona ale kvůli obžalováním z údajných sexuálních afér, jež ho stály už místo v posledních dvou řadách The Ranch, nejspíše návrat nečeká.

Vrátí se i další hlavní postavy? Foto: Fox

Těšíte se na spin-off kultovního sitcomu? Kterou postavu máte nejraději?Diskuze /2

Aither

That ’70s Show je srdcovka, takže dám šanci i tomuhle (y)

9.10.2021 | 23:24:18
SAVO

jojo, bude to bída, ale 10 dílů zvládnu

11.10.2021 | 20:32:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů