Nabitý sedmý týden láká na komedii o Dwayneu Johnsonovi nebo na Evropské kmeny

Nabitý sedmý týden láká na komedii o Dwayneu Johnsonovi nebo na Evropské kmeny

Následující týden bude hodně pestrý, co se týče novinek a zároveň seriálových návratů. Pojďme si udělat přehled toho, co nás čeká.

7 0
14.2.2021

Už zítra se můžete těšit na nový cestopisný dokument s názvem Men in Kilts. V tomto seriálu nás Sam Heughan a Graham McTavish provedou Skotskem.

Stejně tak v pondělí začne na Netflixu komedi The Crew. V této sportovní novince se vydáme do světa NASCAR a zaměříme se na Jamese, který je šéfem posádky. Majitel týmu se rozhodne jít do důchodu a otěže předat své dceři. Neshody mezi Jamesem a novou majitelkou stáje na sebe nenechají dlouho čekat.


Young Rock

Píše se rok 2032 a Dwayn Johnson se chystá kandidovat na prezidenta USA. Během své kampaně bude vzpomínat na svůj život a sdílet s námi své životní zkušenosti. Bude mluvit o své rodině, vyrůstání a kariéře. Celkově se tak podíváme na tři etapy Johnsonova života.

Přichází NBC s novým hitem?

Už seriálu The Simpsons se podařilo předpovědět, že Donald Trump bude prezidentem USA. Má nová komedie NBC stejné ambice? Na to si budeme muset počkat, ale život Dwayna Johnsona by mohl přitáhnout řadu fanoušků. NBC by nám tak po dlouhé době mohlo naservírovat hit. Seriál je naším černým koněm měsíce.

Thumbnail Play icon

Kenan

NBC nám tento týden nabídne ještě jednu komedii. Tou bude Kenan a i ta bude vsázet na známé jméno. Kenan Thompson totiž účinkuje v Saturday Night Live od roku 2003. Teď to zkusí ve svém vlastním sit-comu, kde se bude snažit skloubit svou úspěšnou kariéru s péčí o děti a také bude chtít vyházet se svým tchánem. Nelehký úkol ho čeká.

Zpátky do práce se vydáme se třetí řadou Workin' Moms, která startuje tento týden na CBC. Na stanici BET začne druhá řada politického drama The Oval, který se zaměřuje na rodinu sídlící v Bílém domě. Na Freeform bude pokračovat seriál Good Trouble, jenž je úspěšným spin-offem seriálu The Fosters. Na History začne třetí řada Rust Valley Restorers, kde se rezavé vraky mění v nablýskané sběratelské skvosty.
V neposlední řadě se můžeme těšit na osmadvacátou řadu Power Rangers.

Thumbnail Play icon

Behind Her Eyes

Nový mysteriózní thriller od Netflixu nám představí Louise. Ta se po rozvodu zaměřuje především na výchovu svého dítěte, ale aby mu mohla dopřát všechno, co chce, musí si najít práci. Stane se sekretářkou Davida, se kterým se velmi rychle sblíží. Celé to začne být ještě zvláštnější, když si začne rozumět i s jeho ženou Adele.

Hello, Me!

Na své si přijdou i milovníci jihokorejských seriálů. V této novince se 37letá Ban Ha Ni ne zrovna úspěšně prodírá životem, proto ji navštíví její 17letá já.

For All Mankind

Apple TV+ se po dlouhé době hlásí opět o slovo. Naservíruje nám totiž druhou řadu úspěšného seriálu For All Mankind. První řada sledovala boj o Měsíc a dopad toho, když závod vyhrál Sovětský svaz. Teď když už vyhrál Sovětský svaz, tak se Amerika pokusí zjistit, o co Sovětům na Měsíci opravdu jde.

Mise na Měsíci bude pokračovat.

Tribes of Europa

Nejočekávanější novinkou měsíce na Netflixu je tentokrát seriál německé produkce. Fantasy seriál nás zavede do nedaleké budoucnosti, kde již nebude existovat Evropa taková, jakou ji dnes známe. Kvůli technologickému výpadku se Evropa rozdělila na řadu malých kmenů, které se teď perou o moc. Za seriálem stojí producenti seriálu Dark, což by pro mnohé mohlo být velké lákadlo.

Thumbnail Play icon

Tell Me Your Secrets

Novinky se tento týden dočkáme i na Amazonu, kde se chystá mrazivý thriller s názvem Tell Me Your Secrets. Seriál se zaměřuje na tři postavy, Emmu, Mary a Johna, kteří mají za sebou nelehkou minulost. Postupně se všichni dostávají na pokraj svých sil, kdy pro přežití udělají cokoliv a téměř nebude poznat, kdo je predátor a kdo oběť.

Producenti Dark přichází s novým seriálem.

Na který ze seriálů se tento týden těšíte nejvíc?

Foto: NBC, Netflix, Apple TV+Diskuze /3

akashko12

Ja sa najviac teším na Tribes of Europa :)

redaktor
15.2.2021 | 9:42:04
ČonnyCZ

28. řada Power Rangers? Cože? :D To se ještě pořád vysílá? :D :D :D

#3 1Bobesh1
15.2.2021 | 12:42:56
1Bobesh1

#2 ČonnyCZ: Jen mi to graficky přijde mnohem horší než kdysi… :D

admin
15.2.2021 | 15:24:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů