Nejočekávanější seriály roku 2022

Nejočekávanější seriály roku 2022

Pojďme nahlédnout do seriálového roku 2022, který si pro nás chystá řadu seriálových novinek, které byste si zcela jistě neměli nechat ujít.

22 0
28.12.2021

Seriálové novinky, které si musíte přidat do Bedny 

Rok 2022 přinese řadu seriálových novinek. To je více než zřejmé. Udělat si v tom pořádek nemusí být vždy zcela jednoduché, takže jsme se rozhodli vám s přípravou na nový rok trochu pomoci.
Rozhodně se nemusíte bát, že bychom vás v tom nechali. Během roku 2022 vám vždy na začátku týdne představíme všechny seriály, které se budou od následující týdne vysílat v rubrice Přehled týdne a následně si vždy všechny novinky zrekapitulujeme v rubrice Novinka měsíce. Takže vám s námi nic neunikne a ještě budete moc vybrat nejlepší novinku měsíce.

Teď už se pojďme podívat na seriály, které byste si z nějakého důvodu měli dát do Bedny už teď. 


How I Met Your Father

Tak jsme se přece jenom dočkali. Seriálový hit How I Met Your Mother se dočká rebootu. V tomto rebootu nám Sophie bude vyprávět příběh, o tom, jak poznala toho svého vyvoleného. Seriál se ze stanice CBS stěhuje na streamovací službu Hulu a v hlavní roli se dočkáme Hilary Duff, kterou doplní Chris Lowell, Francia Raisa, Tom Ainsley, Tien Tran a Suraj Sharma. Tato nesourodá parta má odrážet skutečný stav dnešní společnosti v USA. Samotná první upoutávka nám již naznačila, že tento očekávaný „hit“ by se mohl stát průšvihem roku.

Premiéra: 18. ledna 2022

Thumbnail Play icon


Bel-Air

V devadesátých letech jsme vídali Willa Smitha v sit-comu The Fresh Prince of Bel-Air. Teď se Smith chopil produkce, aby oprášil projekt, který se dočkal celkem šesti řad. V hlavní roli se nám přestaví Jabari Banks, který bude hrát Willa. Ten se vydává z Filadelfie do Bel-Air, kde bude žít společně s jeho bohatou rodinou. Jenomže dokáže se chlap milující basket a rap přizpůsobit smetánce? Novinka se bude vysílat na streamovací službě Peacock.

Premiéra: 13. února 2022

Thumbnail Play icon


Halo

Paramount+ má na příští rok velké želízko v ohni pro milovníky sci-fi- Herní série Halo se dočká prvního seriálového zpracování, ve kterém bude lidstvo čelit invazi mimozemšťanů. Herně nás Halo baví již řadu let, jestli se Paramountu vydaří i seriál je věc druhá. První upoutávka napovídá, že by se seriál mohl vydařit.

Premiéra: bude upřesněno (druhá polovina roku 2022)

Thumbnail Play icon


The Lord of the Rings

Amazon má na svém kontě nejočekávanější seriál roku 2022. Již od ohlášení koupě práv na seriál ze světa Pán prstenů se seriál vyhoupl na první příčku mezi nejočekávanějšími seriály. Amazon se netají tím, že na produkci seriálu nešetří a mělo by jít o nejdražší seriál všech dob. I když již známe datum premiéry této novinky, tak na další informace je Amazon dost skoupý. Zatím jsme se dočkali jen jedné fotografie.

Premiéra: 2. září 2022

V roce 2022 se vydáme do Středozemě, Foto: AmazonObi-Wan Kenobi

Disney+ šlape do pedálů, co se vlastní tvorby týče. Zvučné značky této streamovací službě nabízí přijít s nemalou porcí seriálů ze světa Star Wars či Marvel. Po The Mandalorianovi a The Book of Boba Fett bychom se během příštího roku měli dočkat dalšího hraného seriálu ze světa Star Wars. Ten nám přiblíží osud jedné z nejoblíbenějších postav celého universa – Obi-Wana Kenobiho. Seriál se bude odehrávat deset let po událostech filmu Star Wars: Epizoda III – Pomsta Sithů.

Premiéra: bude upřesněno

Pam & Tommy

Streamovací služba Hulu si pro nás nachystala seriál podle skutečných událostí, který se zaměřuje na život bubeníka Tommyho Lee a herečky Pamely Anderson. Tihle dva se vzali jen 96 hodin po svém poznání. Během jejich líbánek vzniklo erotické video, které obletělo svět. Jak to bylo dál s jejich vztahem se dozvíte v plánovaném seriálu.

Premiéra: 2. února 2022

Thumbnail Play icon


Ms. Marvel

Disney+ nás bude bavit i během roku 2022 seriály ze světa Marvel. Jedním z nich bude Ms. Marvel. V tomto seriálu se seznámíme s Kamalou Khan, muslimskou superhrdinkou, která díky svým schopnostem dokáže měnit svou podobu.
Kromě tohoto seriálu bychom se měli dočkat ještě Moon Knight, She-Hulk a Secret Invasion. Všechny seriály nemají stanovený datum premiéry.

Premiéra: bude upřesněno

Thumbnail Play icon


The First Lady

Máte rádi The Crown, nebo se vám líbil seriál The Kennedys? Tak to by u vás mohla bodovat novinka od stanice Showtime. Tato nová antalogie nám přiblíží životy prvních dam Ameriky. Hned v první řadě se tak můžeme těšit na seznámení se s Michelle Obamovou, Betty Fordovou a Eleanor Rooseveltovou. Seriál slibuje i výborně obsazení, kdy bychom se měli dočkat Kiefera Sutherlanda, O-T Fagbenle či Gillian Anderson.

Premiéra: bude upřesněno

Peacemaker

Své želízko v ohni má pro rok 2022 i HBO Max. Hned v lednu se nám představí seriál Peacemaker. Tento netradiční hrdina by pro mír udělal cokoliv. Jemu celkem jedno, kolik lidí kvůli míru zemře. Hlavně, že dosáhne svého cíle. V hlavní roli se představí John Cena.

Premiéra: 13. ledna 2022

Thumbnail Play icon


House of the Dragon

Jestli je The Lord of the Rings nejočekávanějším seriálem roku, tak House of the Dragon je hned v závěsu. Stanice HBO zatím neoznámila, že seriál bude mít v roce 2022 premiéru, ale v sestřihu seriálů, které HBO plánuje uvést v roce 2022 se objevil i tento seriál. Seriálový svět vyhlíží nový seriálový hit a HBO by se rádo vrátilo na trůn se svým projektem. House of the Dragon má velký potenciál. Přijdou si na své nejen fanoušci Game of Thrones ale i ti, kteří seriál neviděli. Novinka by se měla odehrávat před událostmi z původního seriálu a zaměří se na rod Targaryenů a jeho působení v Západozemí.

Premiéra: bude upřesněno

Thumbnail Play icon


Seriálové hity, na které se těšíme již delší dobu a budou pokračovat v roce 2022 

Dlouho jsme čekali a zdá se, že během roku 2022 se konečně dočkáme. Řeč je o seriálových hitech, které se naposledy v premiéře vysílali před rok 2021. Mezi jednotlivými řadami je tedy alespoň roční pauza. Jaké seriálové hity se v roce 2022 vrátí?

Ozark

Již v lednu se dočkáme premiéry první části závěrečné série seriálu Ozark. Ten sleduje Martina Byrda, který pere peníze pro drogový kartel. V závěru třetí řady se ukázalo, že by Byrdovi mohli poskočit v hierarchii drogového kartelu o příčku výš.

Premiéra: 21. ledna 2022

Thumbnail Play icon


The Crown

Netflix pro rok 2022 má další želízko v ohni. Tentokrát nás vezme zpět ke královské rodině do Velké Británie, kde sledujeme nejdůležitější události celého rodu. Premiéra zatím nebyla stanovena, ale seriál by se měl vrátit ve druhé polovině roku 2022.

Premiéra: bude upřesněno (druhá polovina 2022)

Better Call Saul

Prequel Breaking Bad míří do svého konce. AMC společně s Netflixem mají dotočenou poslední řadu celého seriálu. Jak už má Netflix ve zvyku, tak i tahle řada bude rozdělena na dvě části, takže není vůbec jasné, zda se konce dočkáme již v roce 2022, nebo si na druhou část budeme muset počkat ještě o něco déle.

Premiéra: bude upřesněno

Stranger Things

A i další dlouho očekávaný návrat patří Netflixu. Třetí řada se vysílal v roce 2019, takže máme za sebou opravdu dlouhé čekání. Premiéru Netflix ještě nestanovil, ale určitě bychom se nových epizod měli dočkat v roce 2022.

Premiéra: bude upřesněno

Thumbnail Play icon


His Dark Materials

Po roční přestávce bychom se měli dočkat pokračování hitu stanice BBC One, kde vše začíná směřovat k válce mezi lordem Asrielem a Nejvyšším. Třetí řada je již dotočena, takže stačí už jen oznámit datum premiéry.

Premiéra: bude upřesněno

To bychom měli přehled nejočekávanějších seriálů, které aktuálně vyhlížíme v roce 2022. Je samozřejmě možné, že Netflix nebo jiná streamovací služba či televizní stanice překvapí nějakou novinkou ve stylu Squid Game. Tedy s nulovou propagací udělá velkou díru do světa.

Na jaký seriál se v roce 2022 těšíte vy?

Zdroj anotačního obrázku: AmazonDiskuze /27

piol29

Do tej druhej skupiny (posledná séria pred rokom 2021) by som ešte doplnil aj tretiu sériu Jacka Ryana (aspoň dúfam že vyjde v 2022)

29.12.2021 | 1:44:05
Harper66

Za mě jsou rozhodně nejočekávanější seriály Obi-Wan Kenobi a Stranger Things!!! Kvůli tomu první uvažuju, že koupím 65" 4K oledku, abych měl pořádný obraz. :D

29.12.2021 | 2:30:45
desaix

Tak nič…„Ako parazitovať na značke“ , takto by sa mohla volať väčšina.

29.12.2021 | 8:05:50
Ynwalf

Díky za seznam. Nejvíc se těším na seriál Halo a House of Dragon. Himym jsem miloval ale ten trailer mě vyděsil :D

29.12.2021 | 9:07:59
Smaky88

ještě mi tu chybí Last of Us

#19 Kafka Tamura
29.12.2021 | 9:08:30
Lex Luthor

Tak z novinek Pán Prstenů, Hause of the Dragon a překvapivě i Peacmaker trailer mě navnadil dám šanci i MCU seriálům a Obimu u zbytků se možná mrknu na piloty a pak se uvidí.

29.12.2021 | 10:06:33
Svjatogor

LotR + GoT: House of Dragon (jako vážně) a na pobavení Ms. Marvel. :-D

29.12.2021 | 10:08:05
Basim

Zapoměli jste přidat Moon Knight. Jinak na pána prstenů a Peacemakera se rád podívám. Ale to Halo mě navnadilo a house of dragon bude třeba dobrý. Agatha house of darkness a druhá série Lokiho.

29.12.2021 | 10:24:52
hyena

haluz.ani jedno nezaujalo

29.12.2021 | 10:42:43
Blackhand47XD

Andor :)

webmaster
29.12.2021 | 11:01:53
wajco

a co westworld?

29.12.2021 | 11:10:46
JK

LotR jednoznačně !! pak ty draci :D a taky sem zvědav na to Halo ;) Stranger things je povinost ty nepočítám.

29.12.2021 | 12:13:21
Camaris

Taky mi tam chybí Last of us a Westworld.

#19 Kafka Tamura
29.12.2021 | 13:04:57
witcherrr

Náměty jsou skvělé všechny, otázka je kdo to neposere.. :D

29.12.2021 | 13:22:10
LuciusSVK

Za mňa The Boys, Last of Us, Westworld a najviac sa teším na 2hú sériu Euphorii

#19 Kafka Tamura
29.12.2021 | 13:22:27
Ratemus

Lotr, Stranger things, Moon knight, Dark materials, HoD a Valhalla a samozřejmě The Boys.

29.12.2021 | 14:25:26
Svjatogor

Zapomněl jsem na Vikings: Valhala. Bude zajímavý souboj s The Northman od Roberta Eggerse.

29.12.2021 | 15:05:04
OriginalHunter

Last of Us chýba a nová séria Westworldu.

29.12.2021 | 15:28:41
Kafka Tamura

Dělá to Disney i něco jiného než jen Marvel a Star Wars? Asi by měl nebo dojede dřív, než se pořádně rozjede. 4.Woke progressive Marvel fáze nebude za chvíli bavit ani ty nejzarytější fanoušky… a ždímání Skywalkerovic timeline, tak to už je hooodně ohrané. Sám se těším na Boba Fetta, Manda nevynechám, Obiho si nenechám samozřejmě taky ujít, ale už na něj nejsem rozhodně tak natěšený, jako jsem byl ještě před pěti lety… už Ahsoka mě zajímá asi tak stejně (tedy vůbec) jako ty animované SW seriály.

Z tohoto článku bych se těšil nejvíc na Saula, jenže ten u mě skončil u ledu po třetí řadě kvůli zdlouhavější produkci jednotlivých sérii, kdy už se mi k tomu po dlouhé době těžce vracelo kvůli zapomenutým souvislostem z předchozího děje. Tak dostal status “pokračovat, až bude komplet dotočený“. Tak aspoň to už se blíží.

#5 Smaky88: #13 Camaris: #15 LuciusSVK: The Last of Us nemá ofic. release date, nemá tu co dělat.

#23 Camaris
29.12.2021 | 15:45:29
Ratemus

Disney taky bude zavádět Star aby mohl dělat i drsnější a R produkce jelikož nějak musí konkurovat Netflixu a hlavně Zaslav brutálně napumpuje HBO max příští rok až převezme Warner po těch neumětelích, co jsem slyšel, bude zdimat svět Pottera, GoT, DC comics… Zaslav je údajně velký fanda GoT. Disney už musí podniknout nějaké kroky aby mohl konkurovat…já doufám že třeba rozvinou svět Aliena

#21 JK
29.12.2021 | 16:17:43
JK

#20 Ratemus: Jo Aliena bych si moc přál ;) aby pěkně navazoval na puvodního !! trailer na Promethea je jeden z nej traileru a pak v kině jsem byl tolik zklamanej :( nechápu fakt Scotta si snad ani nečetl scénař nebo je fakt idiot! co provedl s Alienem

29.12.2021 | 16:51:05
Slabko47

Trošku mi tu chybí The Sandman, který má potvrzený release date na příští rok, ale jinak pěkný článek.

29.12.2021 | 17:12:02
Camaris

#19 Kafka Tamura: Tady je seznam podle IMDB a Last of us je tam taky.

https://www.imdb.com/…vi2345190169?…

29.12.2021 | 19:58:08
Milano33

His Dark Materials! <3

Z pokračovaní ďalej Stranger Things, Westworld, Peaky Blinders, The Mandalorian, The Boys, The Nevers a klasicky TWD. Čo sa animákov týka, tak DOTA: Dragon’s Blood Book Two má vyjsť už v januári a pevne dúfam v tohtoročný návrat seriálového skvostu The Dragon Prince. Uvidím, či sa pošťastí Ricku and Mortymu a Disenchantmentu.

Z noviniek sa najviac teším na House of the Dragon a The Last of Us, potom LotR (kde sa radosť bije s obavami) a The Sandman. Dám šancu ešte seriálom Obi-Wan Kenobi, Moon Knight a Vikings: Valhalla.

30.12.2021 | 2:14:17
Ratemus

Peaky Blinders budou už příští rok? Tak ty jsou jasní favorité

30.12.2021 | 10:56:14
LHopper

Tak jen Better Call Saul a Ozark…

30.12.2021 | 10:56:57
Enýsek210188

A co druhá řada Kola času ?

31.12.2021 | 9:43:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů