Peacock objednává prequel Médi

Peacock objednává prequel Médi

Oblíbený a drzý Méďa míří do televize. Streamovací služba Peacock se rozhodla objednat první řadu seriálu Ted.

15 4
10.6.2021

První film Méďa byl uveden do kin v roce 2012 a představil se nám v něm Mark Wahlberg v roli Johna. Ten byl jako malý dost sám a přál si, aby jeho oblíbená plyšová hračka, medvěd, začala mluvit. Jeho přání se skutečně splnilo a John tak získal kamaráda, kterého si vždycky přál. První film sklidil poměrně velký ohlas a pokračování na sebe nenechalo dlouho čekat. Druhého filmu jsme se dočkali v roce 2015. Od té doby je celý projekt u ledu.

Oblíbený Méďa hlásí návrat.


To se ale dnešním dnem mění. Streamovací služba Peacock objednává první řadu seriálu Ted, která bude mít deset epizod. Zároveň je seriál označován jako prequel, čili nás zavede do doby před prvním filmem. Na seriálu se bude podílet Seth MacFarlane, jenž bude výkonným producentem a zároveň scénáristou. Kromě toho se s ním vyjednává, zda bude Méďu opět dabovat. Hlavní představitelé z filmu, Mark Wahlberg a Mila Kunis, zatím nebyli osloveni, aby se k seriálu přidali. Vzhledem k tomu, že jde o prequel, tak původní obsazení může být přeobsazeno někým podobným. Důležité je jen zachovat postavy.

Datum premiéry zatím není k dispozici, ale dá se předpokládat, že se seriálu dočkáme během následující seriálové sezóny.

Dáte šanci seriálovému méďovi?

Foto: Universal StudiosDiskuze /4

percival2

Ale kurva samozřejmě že jo!

#4 Svjatogor
10.6.2021 | 23:10:03
Xavik

Ten Seth MacFarlane je fakt blázen, kéž by se raději pustil do toho slibovaného celovečeráku Family Guye…

admin
11.6.2021 | 8:16:25
Basim

No ty vado, to je novinka, doufám že se dočkáme i trojky.

11.6.2021 | 12:06:03
Svjatogor

#1 percival2: Teddy pomstychtivý jako Eric Cartman, spravedlivý jako Stan Marsh a korektní jako Ricky Gervais. Na tohle bych řekl: Kurva mač jo! ;-)

11.6.2021 | 15:09:52
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů