Přehled květnových novinek: National Geographic Channel nám ukáže, jaké bylo osidlování Kanady v Barkskins a zamrznutí světa budeme sledovat ve Snowpiercer od TNT

Přehled květnových novinek: National Geographic Channel nám ukáže, jaké bylo osidlování Kanady v Barkskins a zamrznutí světa budeme sledovat ve Snowpiercer od TNT

Květen je v plném proudu a stanice nám již postupně představují své novinky. Pojďme si udělat přehled toho, co jednotlivé stanice chystají, abyste nepřišli o to nejzajímavější.

5 0
2.5.2020

Seriálová sezóna se nám tento měsíc přehoupne do své závěrečné fáze. Letní režim již naštěstí není tak pustý a prázdný, jak tomu bývávalo dřív, takže i během května si užijeme poměrně zajímavou nabídku novinek. Na nejočekávanější projekt května si bohužel budeme muset chvilku počkat. Stanice HBO se vzhledem k současným okolnostem rozhodla posunout premiéru seriálu The Undoing na konec letošního roku.

Netflix

Nabídka Netflixu je pestrá již od prvního dne května, kdy se nám představila španělská novinka Casi Feliz. V této komedii se zaměříme na Sebastiana, který se věnuje moderování v rádiu.


Dále pak s Netflixem zamíříme do Hollywoodu, kde si posvítíme na proslulou čtvrť v Los Angeles.

Země v ohrožení nás čeká v seriálu Into the Night. V tomto seriálu slunce začne ničit vše, co mu přijde do cesty. Jedinou možnou záchranou je tma, kam se snaží dostat i naši uprchlíci sedící v letadle.

The Eddy nás zavede do pařížského jazzového klubu, ve kterém vedou jeho majitelé nemalé sváry.

Ve White Lines se sestra rozhodne vyšetřovat záhadnou smrt svého bratra, který zmizel již před lety. Jeho tělo se však objevilo až teď.

Trocha lásky nás čeká v seriálu Valeria, kde se spisovatelka uchýlí ke svým kamarádkám, protože má problém jak se svou prací, tak se svou drahou polovičkou.

Na konci měsíce se s Netflixem podíváme do vesmíru v seriálu Space Force, kde budeme zakládat novou základnu.

AppleTV+

AppleTV+ si pro nás nachystal dvě novinky. Komedie Trying nám představí Nikki a Jasona. Tito dva by velmi rádi měli miminko, jenomže právě to mít nemohou. Jejich snaha rozhodně po prvním nezdaru nekončí.

Druhá animovaná novinka nese název Central Park a v ní se podíváme do nejznámějšího parku na světě, ve kterém žijí Tillermanovi.

HBO

HBO nám tento měsíc nachystá rovněž dvě novinky. Do světa skateboardingu se podíváme v seriálu Betty.

Ve druhé novince se zaměříme na dvojčata Dominica a Thomase v I Know This Much Is True.

Hulu

Streamovací služba Hulu chystá animovaný seriál Solar Opposites, kde se k nám obyvatelům Země přidají čtyři mimozemšťani, kteří utečou ze své planety.

U druhé novinky se budeme trhat smíchy u nové komedie s názvemThe Great, kde si posvítíme na Kateřinu Velikou.

Amazon

Hned na začátku měsíce přišla streamovací služba Amazon se svou novinkou Upload, kde si lidé mohou vybrat, kde se bude odehrávat jejich posmrtný život.

National Geographic Channel

National Geographic tento měsíc opět nakoukne do světa hraných seriálů. Novinka Barkskins nás vezme do 17. století do Kanady, kde právě probíhá její osidlování.

HBO Max

V květnu se chystá start nové streamovací služby s názvem HBO Max. Vedení nové služby prozatím nepřišlo s přehledem novinek. Premiéra byla oznámena jen pro seriál Love Life, což by měla být romantická komedie. Dále pak víme, že se dočkáme nových epizod Looney Tunes Cartoons.

BET+

Skupinku přátel, kteří před sebou nemají žádné tajemství, budeme sledovat v novince Tyler Perry's Bruh.

STARZ

Drama, které nás zavede do světa drog, odstartuje na stanici Starz pod názvem Hightown.

TNT

Na stanici TNT odstartuje postapokalyptická novinka Snowpiercer, ve které celý svět zamrzne a přeživší budou žít v neustále pohybujícím se vlaku.

DC Universe

Během května se opět podíváme do světa superhrdinů. Tentokrát dojde na půjde o Stargirl.

Na kterou novinku se v tomto měsíci těšíte nejvíc?Diskuze /2

Arihant

Planoval som pozerat stargirl a ked tak citam mozno este skusim upload. Ma este niekto nejake tipy? Hlavne sci-fi a fantasy.

3.5.2020 | 19:15:04
LadyJ

Tento měsíc je lepší výběr. Už jsem zkoukla Into the Night, a nebylo to tak špatné, jen ta fránina je pro mě nezvyk. Ještě plánuji Space Force a Barkskins. Možná zkusím i Snowpiercer, ale spíš čekám, že to bude blbost.

3.5.2020 | 19:42:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů