Stanice ABC vsází opět na Marvel, pohádky a mimozemské invaze

Stanice ABC vsází opět na Marvel, pohádky a mimozemské invaze

DOPLNĚNO O TRAILERY. Celkem čtrnáct nových seriálů má v plánu v příští seriálové sezóně odvysílat stanice ABC. Nejvíce boduje s marvelovskou Agent Carter a na obrazovky také vytáhne další pohádkový příběh s rytíři a princeznami. Dočkáme se také spiknutí, romantiky i komedie o tom, jak je těžké zůstat offline.

4 0
14.5.2014

Agent Carter

V nově připravovaném seriálu stanice ABC s názvem Agent Carter se vrátíme do světa Marvel Cinematic Universe v době těsně po událostech filmu Captain America: První Avenger, kde bychom měli sledovat vzestup organizace S.H.I.E.L.D. a osudy jejích zakladatelů agentky Peggy Carter a vynálezce a obchodníka Howarda Starka. O seriálu se více dozvíte na jeho webu.

Obsazení: Hayley Atwell
Tvůrci: Tara Butters a Michele Fazekas (Reaper, Resurrection)
Start: Sezóna 2014/2015
Trailer: zatím není


American Crime

Ve slunné Kalifornii daleko od moře leží městečko Modesto. Otřese jím drsná vražda s rasovým nenávistným podtextem, která opět spojí rozvětvenou rodinu z celých Spojených států a svede je na jedno místo. Policii a členy rodiny čeká dlouhé vyšetřování, které je snad všechny zavede až k viníkovi, jenž svým činem rozpoutal v městské komunitě bouři kritiky i strachu. Jedna vražda tak v sobě skrývá mnohem víc než jen násilí na jedinci, ale opět otevírá otázku rasové nesnášenlivosti i tolerance.

Obsazení: Timothy Hutton, Felicity Huffman, Benito Martinez, Johnny Ortiz
Tvůrci: Josh Schwartz (Chuck, Hart of Dixie, Gossip Girl), Stephanie Savage, Michael London
Start: Sezóna 2014/2015
Trailer:

Thumbnail Play icon

The Astronaut Wives Club

Tyhle ženy proslavilo jen jedno. Sláva jejich mužů. Poté, co se manželé několika žen vydají na vesmírnou výpravu, stanou se z jejich drahých poloviček celebrity. Začnou se o ně zajímat média a přinášet lidem denně podrobnosti z jejich (ne)obyčejných životů. Čím více jsou však pod tlakem veřejnosti a čím hůř na ně dopadají životní tragédie, spojí se dohromady, aby vše společně přečkaly. Seriál budou mít pouze 10 epizod.

Obsazení: Zoe Boyle, Odette Annable, JoAnna Garcia Swisher, Desmond Harrington
Tvůrci: John Ridley (12 Years a Slave), Michael MacDonald, Josh Schwartz
Start: Midseason 2015
Trailer: zatím není

Black-ish

Manželé Andre a Rainbow si žijí spokojený pohádkový život. Mají dost peněz, dobrou práci a čtyři šikovné děti. Andreovi se ale začne americký sen rozplývat ve chvíli, když ho mají v práci povýšit a jeho desetiletý syn ho požádá, že chce projít židovským obřadem Bar micvou. Andre dostane strach, že se jeho rodina začíná sama sobě odcizovat. S radami svého otce i ženy se začne vracet ke kořenům své kultury a zjišťovat, jak skloubit přání svého syna s prací a výchovou dalších tří dětí.

Obsazení: Anthony Anderson, Tracee Ellis Ross, Yara Shahidi, Marcus Scribner, Laurence Fishburne
Tvůrci: Kenya Barris (America's Next Topmodel), Anthony Anderson
Start: podzim 2014
Trailer:

Thumbnail Play icon

The Club

Vítejte v Klubu. V jednom speciálním místě v Connecticutu s úžasnými scenériemi, precizně posekaným golfovým trávníkem a luxusními kurty. V místě, kam vás pustí pouze peníze a dobré kontakty, ale kam vás budou neustále vracet celebrity a jejich skandály. Klub pro nejbohatší a nejslavnější vlastní už roky rodina Holbrooků. Teď se ale nachází na pokraji krachu v milionových dluzích. Holbrookovic klan se tak musí postarat o jeho záchranu a o přežití ve světě milionářů a hvězd, kteří si jdou po krku stejně dravě jako žraloci po krvi. Seriál bude mít pouze 13 epizod.

Obsazení: Chris Conroy, Betsy Brandt, Callie Hernandez, Boris Kodjoe
Tvůrci: Susannah Grant (A Gifted Man, Party of Five)
Start: Sezóna 2014/2015
Trailer: zatím není

Cristela

Cristela Alonzo konečně dostane nabídku dělat zdarma stážistku v prestižní právnické firmě. Její mexicko-americká rodina ale z jejích přehnaných ambicí nemá takovou radost a myslí si, že to jejich dcera s prací a vysokými laťkami přehání.

Obsazení: Carlos Ponce, Terri Hoyos, Andrew Leeds, Sam McMurray
Tvůrci: Marty Adelstein (Last Man Standing, Prison Break), Becky Clements, Shawn Levy
Start: podzim 2014
Trailer:

Thumbnail Play icon

Forever

Dvě stě let je dost dlouhá doba na to, abyste se naučili hromadu světových jazyků, projeli celou zeměkouli či vyšplhali na Mount Everest. Doktoru Henrymu Morganovi se to všechno za dvě stě let povedlo. Je totiž nesmrtelný. Zemřel totiž kdysi dávno ve svých pětatřiceti letech a od té doby se neustále rodí znovu a znovu, přestože vůbec nestárne. Jeho tajemství zná pouze jeho nejlepší přítel Abe, který vlastní starožitnictví. Henry se zatím každým dnem protlouká řešením případů s policistkou Jo, která využívá jeho ohromné znalosti o smrti, zatímco se sám snaží přijít na tajemství své nesmrtelnosti.

Obsazení: Ioan Gruffudd, Alana De La Garza, Judd Hirsch
Tvůrci: Matt Miller (Chuck, Las Vegas), Dan Lin (Sherlock Holmes, Gangster Squad)
Start: podzim 2014
Trailer:

Thumbnail Play icon

Fresh Off the Boat

Střet kultur a hip-hop. Dvě hlavní premisy příběhu o mladém Asiatovi vyrůstajícím v Orlandu, který miluje hip-hopovou muziku a vychovávají ho dva imigranti – otec, který miluje vše americké, a matka, kterou rozčiluje vše, co stvořili běloši.

Obsazení: Hudson Yang, Randall Park, Constance Wu
Tvůrci: Nahnatchka Khan (Apartment 23), Jake Kasdan (New Girl)
Start: Sezóna 2014/2015
Trailer:

Thumbnail Play icon

Galavant

Za sedmero horami, řekami a moři žil byl švarný princ Galavant, známý pobíječ draků, ochránce chudých a bojovník za spravedlnost. Jeho pozitivní cestu životem mu ale jednoho dne překazí zlý král Richard a unese mu jeho lásku Madalenu. V den jejich svatby se ji chrabrý princ pokusí zachránit, ale čeká ho nemilý šok – Madalena mu s klidným svědomím sdělí, že kašle na lásku, ale chce mít bohatství a moc. Zdrcený Galavant se dalších pět let utápí v alkoholu a depresích, na konání dobra se vykašle. Až jednou za ním přijde princezna Isabella z Valencie s přáním, aby jí pomohl proti zlému uzurpátorovi Richardovi. Princ proto po pěti letech opět vyjede do sedla, aby v této muzikálové komedii porazil svého odvěkého nepřítele. Netuší ale, že Isabella má možná vedlejší úmysly.

Obsazení: Joshua Sasse, Karen David, Timothy Omundson, Vinnie Jones
Tvůrci: Dan Fogelman (Bláznivá, zatracená láska), Chris Koch, Alan Menken, Glenn Slater (Beaty and the Beast)
Start: Sezóna 2014/2015
Trailer:

Thumbnail Play icon

How to Get Away With Murder

Michaela, Wes, Laurel a Patrick jsou čtyři prváci, kteří studují právo na vysoké škole. Patří zároveň mezi ty nejlepší, kteří mají šanci dostat se i k opravdovým případům. Všichni čtyři tak mezi sebou bojují o přízeň jejich svůdné a tvrdé profesorky a právničky Annalise DeWitt, která neustále zvyšuje laťku svých požadavků a nutí studenty do veškeré právnické špinavé práce, aby si zasloužili místo na výslunní. DeWitt tak díky nim vyhrává případ za případem a studenti začnou přemýšlet nad tím, jak daleko jsou pro její uspokojení schopni zajít. Záhy se však před nimi objeví mnohem větší problém, který potřebují vyřešit – mrtvola, kterou objeví v lese a kvůli které musí nebezpečnou profesorku požádat o pomoc.

Obsazení: Viola Davis, Matt McGorry, Aja Naomi King, Jack Falahee, Alfred Enoch
Tvůrci: Betsy Beers a Shonda Rhimes (Grey's Anatomy, Scandal)
Start: podzim 2014
Trailer:

Thumbnail Play icon

Manhattan Love Story

Co na srdci, to určitě ne na jazyku. Do New Yorku přijede ambiciózní Dana, která chce ve velkoměstě udělat díru do světa. Přestože ale navenek působí nezlomně, uvnitř je plná pochyb a má tendence se jen shazovat. Oporou jí je kamarádka Amy s manželem Davidem, kteří se jí rozhodnou dát dohromady s Davidovým bratrem Peterem. A právě tehdy začíná zábava. Dostáváme se totiž do hlavy všem čtyřem postavám, které spolu sice mluví, ale co se jim skutečně honí hlavou, si nechávají pro sebe. A pro diváky.

Obsazení: Analeigh Tipton, Jake McDorman, Jade Catta-Preta, Nicolas Wright
Tvůrci: Jeff Lowell (Drew Carey Show, Spin City)
Start: podzim 2014
Trailer:

Thumbnail Play icon

Secrets & Lies

Ben Garner nepatří k nejšťastnějším lidem na světě. Manželka se s ním chce rozvést a má zrovna náladu pod psa, když ráno vyběhává kocovinu. Na své obvyklé trase najednou objeví bezvládné tělo syna jeho souseda. Snaží se ho zachránit, ale už je pozdě. Po nálezu mu náhle obrátí život naruby policejní vyšetřování, Ben se sám stane podezřelým a tisk i obyvatelé města začnou ještě více ničit jeho už tak chatrné manželství. Seriál bude mít pouze 10 epizod.

Obsazení: Ryan Phillippe, Juliette Lewis, KaDee Strickland, Natalie Martinez
Tvůrci: Barbie Kligman (Private Practice, The Vampire Diaries), Aaron Kaplan (Back in the Game, The Neighbors)
Start: Sezóna 2014/2015
Trailer:

Thumbnail Play icon

Selfie

Eliza Dooley by se bez internetu neobešla stejně jako bez vody nebo jídla. Musí denně sbírat lajky, hvězdičky a srdíčka na svém Facebooku a Twitteru, ale hlavně na Instagramu, kde ji sledují desetitisíce fanoušků. Cítí se slavná a chtěná. Jednou jí ale dojde, že mít hromadu internetových přátel a pochlebovačů není to samé jako mít opravdové přátele. Najme proto do svých služeb marketingového guru Henryho, aby jí pomohl rebrandovat její vlastní značku a vylepšit pošramocenou image. Henry s ní však má těžké pořízení. Odnaučit Elizu žít život offline se ukáže mnohem obtížnější, než se prve zdálo. Seriál je moderní volnou adaptací slavného příběhu My Fair Lady.

Obsazení: Karen Gillan, John Cho, Tim Peper
Tvůrci: Emily Kapnek (Suburgatory)
Start: podzim 2014
Trailer:

Thumbnail Play icon

The Whispers

Pro své děti by snad každý rodič udělal úplně cokoliv. A taky by jim toho nechal dost projít. Co ale může dětem vlivných lidí v americké vládě nakukat jejich imaginární kamarád Drill? Může je třeba donutit k tomu, aby své rodiče začali zabíjet. Skrz těla dětí se totiž na planetu Zemi řítí nová neznámá mimozemská síla, která nevinné děti využívá k tomu, aby jim pomohly ovládnout svět, zatímco už stihne se svou vesmírnou lodí přistát na Sahaře.

Obsazení: Lily Rabe, Barry Sloane, Derek Webster, Milo Ventimiglia
Tvůrci: Soo Hugh (Under the Dome), Steven Spielberg, Dawn Olmstead, Darryl Frank
Start: Sezóna 2014/2015
Trailer:

Thumbnail Play icon


Diskuze /24

sedlo03

Eh, Selfie zní opravdu strašně, ale zas tam hraje Karen Gillan. Dilema dilema …

#2 Hurley #3 CalimëIsil #24 Pikiss
10.5.2014 | 21:40:17
Hurley

#1 sedlo03: Právěže se obávám, že tohle už ani Karen nezachrání. Nicméně z uvedenejch seriálů je pro mě jasná volba Agent Carter. Duuh.

#3 CalimëIsil
čestný člen redakce
10.5.2014 | 21:53:36
CalimëIsil

#1 sedlo03: #2 Hurley: souhlasím s oběma :D

10.5.2014 | 22:50:22
ndroo7

Asi nejzajímavější pro mě jsou Agent Carter a Forever.. jinak asi nic :)

#5 téčko171
11.5.2014 | 0:23:58
téčko171

#4 ndroo7: Forever mi strašně připomíná New Amsterdam. Toho byla vážně škoda.

#8 majka147
webmaster
11.5.2014 | 0:41:26
jh666

Agent Carter stoprocentně, Forever vypadá zajímavě, k Sefie řeknu jen jedno, Karen, zbláznila ses?

11.5.2014 | 7:50:33
Malinko

Zamňa to je Agent Carter a asi to Forever…Nejako ma to neoslovilo tie ostatné no a to selfie, preboha…

11.5.2014 | 8:55:58
majka147

Forever je u mňa jednoznačne jediná zaujímavá voľba. A nie len kvôli Ioanovi si ju pozriem.
#5 téčko171: Tiež si myslím ale mne sa páčil New Amsterdam. Mám dobrú náhradu aspoň za neho.

#12 téčko171
11.5.2014 | 9:24:35
Billy the Kid

určitě agent carter a inač asi nic

11.5.2014 | 10:31:31
upsik

Nezaujalo nic, ani Agent Carter (ten může potopit před sezonou samotný TRAILER, příp. herecké obsazení), dost možná, že sledovanost si rozdělí s Agent of SHIELD a oba se vzájemně potopí. Na odreagovačku tu nic moc asi nebude – Selfie (možná), Club, Manhattan Love Story, Cristela (to by se museli pořádně překonat a překvapit). Líbí se mi jak u některých s… rovnou napíšou pouze 10 dílů :)

#11 jh666
11.5.2014 | 10:35:39
jh666

Neřek bych, že se vzájemně potopí, protože to vypadá, že Agent Carter půjde v Midseason#10 upsik:

#16 upsik
11.5.2014 | 11:06:40
téčko171

#8 majka147: No právěže mě Foxové strašně naštvali, když to zrušili. Takový potenciál a pouhých 8 dílů. I když je fakt, že kdyby ho nezrušili, nejspíš by Jaimeho Lannistera hrál někdo úplně jiný. :D

webmaster
11.5.2014 | 12:09:35
vojtamkv

Mně zaujalo The Whispers, kouknu aspoň na pilot a pak uvidím co dál… :-D

11.5.2014 | 12:53:31
DiceCze

Laurence Fishburne v Black-ish? Začínám mít opravdu strach o Jacka Crawforda z Hannibala!

11.5.2014 | 13:27:10
DamianaFrey

Určite sa dám nahovoriť na agentku Carterovú + Forever kvôli Ioanovi Gruffuddovi :-)

11.5.2014 | 14:26:24
upsik

#11 jh666: Agent of SHIELD šli během sezony dolů (kvalita, sledovanost). Pokud kvalita Agent Carter výrazně nepřekvapí (již trailerem), pak klesající sledovanost SHIELD v nové sezoně zpečetí osud obou seriálů a bude jedno, kdy který z nich poběží.

#17 jh666
11.5.2014 | 16:18:48
jh666

Sledovaností dolu sice šli, ale kvalitou šli naopak ohromně nahoru#16 upsik:

11.5.2014 | 16:25:56
Julka

Tak já to vidim na úspěch Forever. Secrets&Lies také nevypadá špatně… Na Agent Carter koukat budu, ale bojím se, aby s tím nepropadli stejně jako s Agents of S.H.I.E.L.D. Na The Astronaut Wives Club jsem zvědavá kvůli Johnu Ridleymu. A Selfie? Proboha do čeho se to Karen pustila… chápu, že se chce odprostit od Amy a sci-fi jako takového (Guardians of the Galaxy), ale tomuhle dávám tak jednu sezónu…

11.5.2014 | 19:09:02
MakyB

agent Carter a Forever to je asi tak jediný, co mě zaujalo. Co se týče agents of S.H.I.E.L.D. tak sice rozjezd nic moc, ale ti co se dívají musí uznat, že poslední díly jsou nářez :-)

#20 jh666
11.5.2014 | 23:19:36
jh666

Tak tak#19 MakyB:

12.5.2014 | 7:56:27
mynonka

U mě to asi vypadá na The Whispers (zejména kvůli pohlednému Barry Sloaneovi a jeho přízvuku) a uvidíme, jestli Selfie bude víc vtipný než trapný :).

14.5.2014 | 12:21:10
bara.arab

The Whispers vypadá zajímavě, ale uvidíme…u ostatních nic moc:-(

14.5.2014 | 20:57:40
Majdalenka

The Whispers tohle asi vyhrálo… ALe otázkou bude, zda to za to bude stát… :D

15.5.2014 | 23:31:46
Pikiss

#1 sedlo03: Presne, oblubena herecka, ale taky hrozny nazov..

21.9.2014 | 17:21:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů