Třetí týden přinese řadu hitů od The CW

Třetí týden přinese řadu hitů od The CW

Třetí týden letošního roku bude hlavně ve znamení The CW. Čeká nás velká řada návratů a oprášení jednoho známého jména.

14 2
17.1.2021

Stanice The CW přichází se seriálovou naloží

Nový týden bude patřit převážně stanici The CW. Právě ta nám naservíruje řadu seriálových návratů a také jednu dost diskutovanou novinku. Hned v pondělí ráno se můžete těšit na první epizodu druhé řady Batwoman. Tímto seriálem si stanice rozšířila svou nabídku superhrdinských seriálů. Na rozdíl od ostatních se však právě tento kousek dočkal spíše negativních ohlasů. Zlepší si seriál během druhé řady svou reputaci?

O den později se vrací sportovní drama All American. A ve čtvrtek se můžete těšit na největší lákadla The CW tohoto týdne Nancy Drew a Riverdale.


V pátek se dočkáme nové řady Legacies a ten den startuje nejodvážnější projekt této stanice, proto se na něj podíváme podrobněji.

Připravte se na příchod na Cordella Walkera

Walker

Legendární Walker, Texas Ranger se poprvé ohlásil v roce 1993. V tomto seriálu se nám v hlavní roli představil Chuck Norris. Nekompromisní texaský policista řešil své případy až do roku 2001 a po boku mu vždy stál jeho parťák James. Právě styl, kterým Cordell Walker řešil své případy byl zcela specifický. Před zbraněmi dával raději přednost osobním soubojům, které vždy zakončil kopem z otočky. Nyní se dočkáme rebootu tohoto projektu.

Jinými slovy. Zapomeňte na Chucka Norrise. Postavu Cordella Walkera bude v novém seriálu hrát Jared Padalecki, který po letech hledá nové angažmá. Seriál Supernatural byl již totiž řádně zakončen. Po jeho boku nebude stát již žádný James. Nový Walker totiž dostane parťačku Micki Ramirez, kterou hraje Lindsey Morgan (The 100). V následující upoutávce se můžete podívat, co nás v novince čeká.Thumbnail Play icon


Fanoušci seriálů 9–1–1 a 9–1–1: Lone Star od FOXu se musí těšit na úterý. To se totiž dočkají nových řad svých oblíbených seriálů.

Tento týden bude veselo i na Netflixu. V úterý se vrací se čtvrtou řadou seriál Hello Ninja, kde sledujeme dva nejlepší kamarády Wesleyho a George.

Ve středu na Netflixu odstartuje novinka Daughter From Another Mother. V tomto seriálu se dvě ženy dozvědí, že jim při porodu vyměnili děti. Jejích řešení bude zcela nečekané, rozhodnou se žít společně. Se seriálem s podobnou tématikou letos přišla i Česká televize, kde můžete sledovat Kukačky.

V pátek se dočkáme první hrané verze animovaného seriálu Winx Club s názvem Fate: The Winx Saga. Tento seriál se zaměřuje na pět víl, které studují a připravují se na svou budoucí práci.
Kromě toho se v pátek dočkáme návratu seriálu Jurassic World: Camp Cretaceous a ještě bude zveřejněna závěrečná řada korejského seriálu Busted!.

Na pátek si připravil novinku i Amazon Prime. Uvede seriál 3 Caminos, který sleduje pět přátel v různých časových období.

Na který seriál se tento týden nejvíce těšíte?Diskuze /2

Miraider

Chuck Norris je tak drsnej, že vykopl jedno R ze svého příjmení :-)

18.1.2021 | 12:25:46
nihilista28

ako im vymenili deti to si pozrem a asi aj noveho walkera

18.1.2021 | 13:53:38
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů