Tvůrce Akt X chystá nový seriál

Tvůrce Akt X chystá nový seriál

Jedenáct let po ukončení jeho nejslavnějšího díla, kultovního sci-fi seriálu The X-Files, chystá americký režisér, scenárista a producent Chris Carter nový televizní projekt, postapokalyptický seriál The After.


3 0
28.8.2013

Pilotní epizodu The After Carter napsal pro stanici Georgeville Television, nyní ji však odkoupil server Amazon Studios, který dal jeho pilotnímu dílu zelenou.

Seriál The After, jehož pilotní epizodu Chris Carter napsal a má ji i režírovat, se odehrává v postapokalyptické budoucnosti, ve které svět postihla podivná událost, která, jak je konec konců Carterovým zvykem, na televizních obrazovkách opět skloubí žánry mystéria a sci-fi.


The After je jen jedním z hned několika projektů, do kterých se Amazon Studious rozhodlo investovat ve snaze konkurovat například Netflixu či Hulu. Vzhledem ke Carterově dřívější práci právě na Aktech X, které dodnes platí za jednoho z největších velikánů v historii dramatické seriálové produkce, by právě i tento jeho nový projekt rozhodně neměl uniknout vaší pozornosti.

Diskuze /1

Kafka Tamura

Znamenitě… chtělo by to nějaký pořádný postapo seriál.

28.8.2013 | 22:13:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.