V třicátém týdnu se vrací Pretty Little Liars

V třicátém týdnu se vrací Pretty Little Liars

Po dlouhém čekání se můžeme těšit na návrat Pretty Little Liars s novým příběhem a Netflix nám naservíruje Neila Patricka Harrise v novém seriálu. Co dalšího nás čeká ve třicátém týdnu?

7 1
24.7.2022

Pretty Little Liars: Original Sin

HBO Max nás vezme svět do světa Pretty Little Liars. Nový seriál se bude odehrávat ve stejném městě a nabídne nám příběh, ve kterém se neznámý útočník bude mstít skupince dívek za skutek, který se stal před 20 lety.

Thumbnail Play icon


Keep Breathing

Netflix nm nabídne příběh Liv, která v soukromém letadle prolítá nad Kanadou a její letadlo havaruje. Musí se naučit žít v divoké přírodě a zároveň se musí vyrovnat se svou minulostí.

Thumbnail Play icon


Zeytin Ağacı

V další novince se vydáme s Netflixem do Turecka, kde budeme sledovat tři kamarádky. Ty přijíždějí do přímořského města, kde se chtějí spojit se svým duchovním já. Náhle čelí nevyřešeným traumatům z minulosti.

Thumbnail Play icon


Uncoupled

Neil Patrick Harris se nám představí v roli Michaela v novince od Netflixu. Michaelův život se zdál být dokonalý, dokud ho jeho partner po 17 letech manželství neopustil. Musí čelit nočním můrám ze ztráty své spřízněné duše a toho, že se ve svých 40 letech najednou stal svobodným gayem.

Thumbnail Play icon


The Resort

Peacock nám přinese dobrodružný příběh páru, který se vydává do Mexika na své výročí. Místo oslav však začnou řešit patnáct let starou záhadu.

Thumbnail Play icon


Paper Girls

Amazon má pro nás novinku zaměřenou na čtyři mladé dívky, které v roce 1988 ráno po Halloweenu při doručování novin omylem uvízly v konfliktu mezi znesvářenými frakcemi cestovatelů časem, což je poslalo napříč časem na dobrodružství, při kterém musí zachránit svět. Během cestování mezi přítomností, minulostí a budoucností se setkají s budoucími verzemi sebe sama a musí se rozhodnout, zda přijmou nebo odmítnou svůj osud.

Thumbnail Play icon


Surface

Apple TV+ si připravilo nový thriller, který sleduje Sophii. Ta se probouzí se ztrátou paměti a její manžel s přáteli se jí snaží pomoci vzpomenout si na svůj předchozí život. Jenomže na povrh začínají vyplouvat všechna její tajemství.

Thumbnail Play icon


Amber Brown

Apple TV+ nám tento týden nabídne novinku o Amber Brown, která našla svůj hlas prostřednictvím umění a hudby po rozvodu svých rodičů.

Thumbnail Play icon


Seriály, které se vrací s novou řadou

Disney+ si pro nás chystá novou řadu High School Musical: The Musical: The Series.
DC Unoverse přijde se třetí řadou Harley Quinn.
Na Nickelodeonu se můžeme těšit na novou řadu Are You Afraid of the Dark?.

Jaký seriál budete ladit tento týden?Diskuze /4

PecaCZE

Další příklad kde jsem si myslel že je to film a Uncoupled je seriál :(

24.7.2022 | 21:58:32
iNstinkt-

Jako Paper Girls už je extrém tvl. Jen ten náhled mi stačil abych z toho poznal, že to bude absolutní hovadina, která musela za každou cenu splnit všechny kategorie a být co nejvíc menšinově friendly. Vlastně když na to tak koukám ani v jednom seriálu není hlavní postava bílej hetero chlap :D

#4 mirdasedai
25.7.2022 | 3:29:27
palo123

Najviac som zvedavy na dalsiu seriu Harley Quinn.Predosle serie ma velmi bavili,tak snad to bude tiez kvalitne.

25.7.2022 | 14:58:38
mirdasedai

#2 iNstinkt-: Náhodou Paper Girls jsou docela fajn. A rasově/menšinově tady s tím nemám vůbec problém. Dokud nehraje eskimáka černoch nebo japonce indián a necucají se tam dva chlapy, tak to neřeším. No vlastně nějaký to L téma tam trochu bylo, ale moc se to nepřehánělo.

4.8.2022 | 15:39:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů