Ve čtrnáctém týdnu se můžete těšit na reboot Kung Fu a hororový seriál Them

Ve čtrnáctém týdnu se můžete těšit na reboot Kung Fu a hororový seriál Them

Nový týden přinese poměrně dost novinek. Na své si tak přijdou nadšenci právnických seriálů, hororů, rodinných dramat, ale i komedií. Pojďme se podívat na přehled toho, co nás čeká.

5 2
4.4.2021

Home Economics

ABC si pro náš chystá novou komedii, kde se nám představí tři sourozenci. Jeden z nich patří mezi nejbohatší lidi planety, druhý spadá do střední třídy a ten třetí se sotva drží na nohou. Zajímavé pak bude sledovat, jak se stejně vychovaní lidé z různých sociálních poměrů dívají na svět a také jaké problémy řeší.

Thumbnail Play icon

Kung Fu

The CW chystá další nadějnou novinku. Zaměřuje se na mladou čínskou ženu, která se rozhodne skončit s vysokou školou vydává se do Číny. Zde se bude učit umění kung fu. Po svém návratu do San Francisca začne hledat vraha své mentorky a zároveň čistit města od gangů.


Thumbnail Play icon

Rebel

ABC tento týden uvede seriálový příběh Erin Brockovichové moderní doby. Annie Bello všichni znají jako Rebel. Pracuje jako koncipientka a když si umane, že nějaký případ vyhraje, tak si jde tvrdě za svým a snaží se udělat naprosté maximum, aby dosáhla cíle.

Thumbnail Play icon

Them

Amazon přichází se svou hororovou antalogií, což znamená, že každá řada nám bude servírovat nový příběh. V té první sezóně budeme sledovat příběh Aflreda a Lucky Emory. Ti se nastěhují do bělošské čtvrti v Los Anegeles, což pro celou rodinu bude spouštěč nemilých a děsivých událostí.

Thumbnail Play icon

Chad

Čtrnáctiletý perských hoch si dává nelehký úkol. Začíná chodit na střední školu a chce se zde stát populární.

Thumbnail Play icon

Snabba Cash

Novinka od Netflixu nás zavede do Švédska, kde se odehrává seriálové pokračování filmu Snabba Cash. Seriál začíná deset let po událostech z filmů a všichni zúčastnění přichází na to, že celý svět je brutálnější, chaotičtějším a nemilosrdnějším.

Thumbnail Play icon

The Way of the Househusband

Anime novinka od Netflixu nám představí Tuca. Legendárního bojovníka Yakuzy, jenž je považován za nejlepšího zabijáka všech dob. Jenomže teď se rozhodl pověsit zabíjení na hřebík, oženil se a plánuje se věnovat rodině. Vaří, peče, smaží, uklízí a na zabíjení už nemá vůbec čas. Jenomže jeho staří nepřátelé a i přátelé se ho budou snažit zlákat zpět.

Thumbnail Play icon

Seriálové návraty

USA Network tento týden uvede pátou řadu Queen of the South. Ta je zároveň označená jako poslední.
Na Freeform bude pokračovat druhou řadou seriál Everything's Gonna Be Okay.
Na Paramount+ se pak můžete těšit na čtvrtou řadu No Activity.
A Netflix přinese třetí sérii Family Reunion.

Jaký seriál plánujete tento týden začít sledovat?Diskuze /2

František Lukeš

Kung Fu vypadá hodně dobře

5.4.2021 | 8:13:14
jose8

Škoda, že Kung Fu i Walkera dělá CW.

5.4.2021 | 15:35:29
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů