Elementary (Jak prosté) 6 otázek, na které chceme znát odpověď po letošním finále

6 otázek, na které chceme znát odpověď po letošním finále

6 otázek, na které chceme znát odpověď po letošním finále

Finále máme za sebou, ale před námi teď leží hromada otázek, které vyvolalo. CBS pro vás vybralo ty nejpalčivější, které pro vás laskavě přeložil @matrix17. Pojďte se tedy podívat, jestli se ptáte na stejné věci jako američtí fanoušci.


5 0
26.5.2016

Jiná forma

Ve finále 4. řady Elementary se stal Morland Holmes hlavou organizace Moriartyové, propustil své nohsledy a odešel do Anglie. Nejdříve však slíbil Sherlockovi, že stáhne organizaci z New Yorku. Nejen, že Morland Holmes zmizel ze Států, ale zanechal po sobě i několik závažných otázek!

Proč Morland zpřetrhal vazby s klíčovými členy svého nejužšího okruhu a co se stane dál? 

Sherlock si promluvil s jedním z Morlandových nedávno propuštěných nohsledů, který mu sdělil, že propustil všechny lidi ze své ochranky. Proč by nyní Morland potřeboval méně chránit?


Co se přesně stalo v posledních chvílích Joshuy Viknera? 

Ve chvíli, kdy už to vypadalo na Morlandův konec, se ukázalo, že je to Vikner, kdo má schůzku se smrtí. Morland popírá, že by to byl on, kdo to udělal, ale neviděli jsme, jak se ten puč v opuštěné elektrárně odehrál.

Jak bude Morland spolupracovat s Zoyou Hashemiovou? 

Stejně jako Hashemiová chtěla z Morlanda udělat hlavu organizace, nechala nastražit na jeho syna bombu. Zatímco ona sídlí v New Yorku, Morland ujistil Sherlocka o tom, že se organizace z New Yorku stáhne. Co to pro ni znamená?

Vezme Morland zpět to, co řekl o rozpuštění organizace? 

Než zmizel do Anglie, dal Morland Sherlockovi jasně najevo, že hodlá rozložit organizaci zevnitř. Sherlock to nazval „sebevražedným plánem“. Měli bychom my a nebo Sherlock Morlandovi vůbec věřit?

Dostane se někdy Sherlock přes věci, které mu Morland řekl? 

Ve finále 4. řady, stejně jako mnohokrát předtím, řekl Morland Sherlockovi pár hodně bezcitných věcí. Viděli jsme, jak si „poradil“ s tímto nuceným vztahem v minulosti. Bude to tentokrát jiné?

Uvidíme ještě někdy Morlanda?

Doufáme v to!

Zdroj: CBS

A co říkáte vy na letošní finále? Naplnilo vaše očekávání?

Diskuze /4

ScaryX

Neřekl bych méně chránit. Předně bude mít nové nohsledy a pak taky jaký zločinec by si troufl na pána všech zločinců? ;-) O rozklad toho společenství se ostatně pokusil i ten druhý Sherlock, tak mě to tolik nepřekvapuje. Je otázka do budoucna, jestli to myslel vážně. V další sérii se Morlanda určitě dočkáme, jen myslím spíš odkazováním na jeho osobu než aby sám vystoupil na scénu. Zní to ale jako parádní zápletka.

webmaster
26.5.2016 | 17:34:12
Liss93

Já byla trochu zklamaná. Když se znovu objevila Moriarty organizace, tak jsem doufala v obligátní Sherlockův „konec“. Ale ten se nekonal. A když Morland mluvil o tom, že by měl Sherlock odstavit Joan, protože ji miluje, tak mi to tam nesedělo. Naposledy se Sherlockovy city k ní řešily, když tam byl Mycroft. Teď Sherlock chodí s Fionou (o které nepadlo ani slovo, čekala bych, že se o ní Sherlock zmíní). V další sérii doufám ve větší (nejen přátelské) sblížení Joan a Sherlocka a konečně mi ho zabijte prosím! :D

#3 matrix17
26.5.2016 | 18:51:12
matrix17

#2 Liss93: Milostnou zápletku mezi Joan a Sherlockem bych teda osobně vůbec nechtěl. Byl bych hodně nerad kdyby k tomu došlo. A „zabití“ Sherlocka (pokud myslíš tohle) bych si osobně taky odpustil. Nemyslím, že budou chtít kopírovat konkurekci a ještě takovou, která logiku a dedukci často považuje za sprosté slovo.

#4 ScaryX
redaktor
27.5.2016 | 18:02:29
ScaryX

#3 matrix17: S tím souhlasím. Obojí by seriálu akorát ublížilo.

webmaster
27.5.2016 | 22:15:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

O osudu Elementary je letos rozhodnuto

O osudu Elementary je letos rozhodnuto

Rozhodnutí o osudu Elementary konečně padlo. Stanice CBS se rozhodla seriál prodloužit pro další řadu. Můžete se tedy těšit, že se s tímto seriálem sejdete i příští rok. Na oznámení z twitteru se můžete podívat uvnitř článku.

Reklama

Fotky

Fotky

Narozeniny

Sledujte nás