Elementary (Jak prosté) Čím se zabavit při čekání na novou sérii?

Čím se zabavit při čekání na novou sérii?

Čím se zabavit při čekání na novou sérii?

Zoufale čekáte na podzim, až se nám vrátí Elementary? Netušíte, čím zabít čas? Nezoufejte si! Díky našemu kolegovi @matrix17 si můžete přečíst tipy na co koukat, když chcete ukrátit čas před novou řadou.


5 0
25.7.2016

4. Baker Street

Sportovní, genderově prohozený Holmes a Watson. Tato zbrusu nová webová série, až se může zdát mírně „neučesaná“, nabízí spoustu zábavy s postavami situovanými do novodobé Kanady, zůstalo ovšem mnoho odkazů na původní zpracování. Je to velmi zábavné, i když by nebylo špatné, kdyby bylo více epizod, které by nás doopravdy překvapily. Doufejme, že se vší tou publicitou, která se jim dostává, nějaké takové epizody přibudou.

3.Granada Series

Mladší fanoušci Sherlocka Holmese možná pouze slyšeli o dalších rapsodických přírůstcích jako je geniální portrét Holmse v podání Jeremyho Bretta. Teď máte šanci zjistit, o čem je řeč. Granada Series natočena roku 1980, je zasazena do úžasně zpracované viktoriánské éry, díky čemuž zůstala velmi blízká své předloze. První dvě řady jsou nejlepší, stejně jako třetí a čtvrtá berou příběh volněji a pozvolna upadají, kvůli Brettovu očividně špatnému zdravotnímu stavu, ale rozhodně stojí za to! Seriál byl ukraden z Netflixu a také z YouTube, bohužel, ale je dostupný téměř jen na discích v knihovnách Netflixu, Amazonu a PBS. Jo, rozhodně stojí za to ho mít.


2. Vliv ostatních

Jak si zkrátit zábavnou formou čekání (jako jsem to udělal já, mezi druhou a třetí sérií), je podívat se na všechny scény ze zákulisí a poslechnout si komentáře na DVD a pak si sepsat vliv, který je podstatou pro vývoj seriálu. Když jsem to udělal, získal jsem tím fantastický „sherlockovský playlist“, který je neuvěřitelně zábavný a stejně tak poučný. Tím chci říct, stejně se budete znovu dívat na všechny díly, nemám pravdu? Tady je část z mého seznamu ale schválně si udělejte vlastní. Z těch, co mohu doporučit, to jsou: The Private Life of Sherlock Holmes, dále Sherlock v podání Basila Rathbona: The Woman in Green, The Case of the Silk Stocking, Christopher PlummerMurder od Decree, a pak tu máme samozřejmě Doctor Who a jeho sherlockovskou epizodu ‘The Talons of Weng-Chiang.’

1.Přečíst si knihy

Mohli byste udělat i horší věci během těch několika měsíců čekání na další sérii Elementary než je přečtení originálu Holmese, kterým začínali i tvůrci seriálu. Nejlepší je začít s A Study in Scarlet a pokračovat hezky popořadě, odškrtávat si postupně příběhy až k The Retired Colourman. Dokonce (vysloveno šeptem) i ty špatné. Takto pak můžete spekulovat, co tvůrci zahrnou do další řady a můžete to být právě vy, kdo na vašich „promítacích“ večírcích odkryje všechny skryté odkazy, které se „proplížily“ do seriálu.

Tady se můžete podívat na článek v originálu.

Tak co? Inspirovali jste se? Podíváte se na nějakou doporučovanou věc? Nebo máte vlastní tipy, jak si ukrátit čas? Podělte se o ně v komentářích.

Diskuze /1

markhatts

toto sou opravdu dobre tipy.sam sem par videl.s Jeremym Bretem je dobra klasicka serie.

21.9.2016 | 18:02:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

O osudu Elementary je letos rozhodnuto

O osudu Elementary je letos rozhodnuto

Rozhodnutí o osudu Elementary konečně padlo. Stanice CBS se rozhodla seriál prodloužit pro další řadu. Můžete se tedy těšit, že se s tímto seriálem sejdete i příští rok. Na oznámení z twitteru se můžete podívat uvnitř článku.

Reklama

Fotky

Fotky

Narozeniny

Sledujte nás