Elementary (Jak prosté) Důkazy, že vztah Sherlocka a Joan je perfektní

Důkazy, že vztah Sherlocka a Joan je perfektní

Důkazy, že vztah Sherlocka a Joan je perfektní

Za ty roky se Sherlock s Joan dokonale sžili a mají spolu opravdu velmi pevný vztah. Nevěříte? CBS nám přinesla článek s dvanácti argumenty, které dokazují, že vztah Holmese a Watsonové je perfektní takový, jaký je.


9 0
30.5.2016

Brilantní duo z Elementary

Jistě, Joan a Sherlock jsou skvělí detektivové, ale existuje spousta důkazů, že jejich vztah je pro fanoušky roztomilý. Protože jsou spolu skoro 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, tito dva vyšetřovatelé si rozumí a starají se jeden o druhého za každých okolností. Tady máte jasné důkazy!

Pomáhají si s milostnými životy

Když Joan zjistila, že se Sherlockovi líbí Fiona, nabídla se, že zjistí, jestli jeho city opětuje. Skvělá to parťačka!


Mají pro sebe navzájem vtipné přezdívky

Sherlockovi netrvalo dlouho, aby vymyslel pro Joan pár skvělých jmen pro závody na kolečkových bruslích. Jeho nápady zahrnovaly: „Tornádo Joan“, „Štěkající Joan“ a „Joan Chladný Zabiják“.

Navzájem se velmi ochraňují

Kdo byl překvapený, když se ukázal Sherlockův táta? Přirozeně divoce ochranářská kamarádka jako Joan se s tím mužem musela setkat sama a poměřit se s ním. Nebrala si servítky, když mu řekla: „Pokud chcete být zase součástí Sherlockova života, chci si ujasnit jednu věc. Nedovolím, abyste mu ublížil.“

Udržují se ve střehu

Aby si udrželi svoje dovednosti na špici, tohle dynamické duo soupeří v tom, kdo rychleji unikne z pout. Proč nezkombinovat trochu přítelského soupeření se skutečnými znalostmi, které se jim vyplatí?

Vždycky drží spolu

I když je vyhodili jako konzultanty od NYPD, ti dva jsou si navzájem oddaní. Joan to myslela vážně, když řekla: „Záleží mi jen na našem partnerství.“

Navzájem se škádlí

Bylo památné, když si Sherlock vyrazil s kontaktem, aby získal přesné informace o tom, kdo zaútočil na jeho otce. Sherlock na to určitě nikdy nezapomene – protože Joan ho nenechá!

Mají zdravý smysl pro soupeření

Dobří přátelé vás často tlačí k tomu, abyste ze sebe vydali to nejlepší. Poté, co se hodiny snažil porazit videohru, Sherlock předal ovladač Joan, která to vyhrála na první pokus. Grrrr…

Nebojí se navzájem konfrontovat

Každý ví, že pravý přítel vám zavolá, když je to nutné. Když Joan zjistila, že majitel vedlejšího domu nesnáší hlasité fórky našeho páru, konfrontuje Sherlocka. Jak se ukáže, Holmes necítil potřebu odpovědět na několik e-mailů, které obdržel od naštvaného souseda.

Spolupracují, aby pomohli přátelům

Joan a Sherlock rádi pomohli detektivu Bellovi, aby získal odměnu za dopadení hledaného kriminálníka. A jako výsledek nemusel trávit nekonečné hodiny studováním na seržantské zkoušky!

Oba přesně ví, jak se navzájem vytočit

Jak se Joan dostane Sherlockovi pod kůži? S vyzváněcím tónem, který ví, že nesnáší.

Společně trpí

Sherlock a Joan se odhodlají k přenocování venku, kde je teplota opravdu mrazivá. Všichni víme, že nejlepší přátelé jsou takoví, kteří spolu drží, když je to těžké – nebo v tomto případě studené.

Článek si můžete přečíst i v původním znění.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Nepřehlédněte

O osudu Elementary je letos rozhodnuto

O osudu Elementary je letos rozhodnuto

Rozhodnutí o osudu Elementary konečně padlo. Stanice CBS se rozhodla seriál prodloužit pro další řadu. Můžete se tedy těšit, že se s tímto seriálem sejdete i příští rok. Na oznámení z twitteru se můžete podívat uvnitř článku.

Reklama

Fotky

Fotky

Narozeniny

Sledujte nás