Elementary (Jak prosté) Elementary přivítá herce z True Blood

Elementary přivítá herce z True Blood

Elementary přivítá herce z True Blood

Pátá série se nezadržitelně blíží a my se konečně dočkali první informace. Překvapivě to nejsou žádné fotky, ale oznámení o obsazení nové postavy. Sherlock a Joan se tedy sejdou s představitelem jedné z oblíbených postav upírského seriálu True Blood.


7 0
15.8.2016

Podle serveru EW se Nelsan Ellis, herec známý ze seriálu True Blood, objeví v několika epizodách Elementary coby postava známá z knižní předlohy.

Elis bude hrát Shinwella Johnsona, který se poprvé objevil v krátké povídce sira Arthura Conana Doyla v roce 1924 jménem The Adventure of the Illustrious Client. Herec se objeví v alespoň třech epizodách počínaje premierovým dílem páté řady.


Elementary bude Shinwell bývalý drogový dealer, který se snaží opět postavit na vlastní nohy po dlouhém pobytu ve vězení. Jakožto pacient Watsonové (Lucy Liu) se vrátí do jejího života a svými tipy pomůže s vyšetřováním vraždy.

Shinwell začne pracovat se Sherlockem (Jonnym Lee Millerem) a Joan. Díky svým dřívějším nelegálním aktivitám má spoustu kontaktů, které pomohou našim detektivům v řešení případů. Čím více času tráví v podsvětí New Yorku, tím blíže se dostává na onu hranu znamenající návrat ke způsobu života, který by rád opustil.

Elementary se vrátí na obrazovky 3.10.2016!

Co říkáte na obsazení Ellise? Uvidíte ho rádi? Jak se těšíte na novou sérii a čím si krátíte čekání? Sdělte nám svoje názory do komentářů, rádi se inspirujeme.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

O osudu Elementary je letos rozhodnuto

O osudu Elementary je letos rozhodnuto

Rozhodnutí o osudu Elementary konečně padlo. Stanice CBS se rozhodla seriál prodloužit pro další řadu. Můžete se tedy těšit, že se s tímto seriálem sejdete i příští rok. Na oznámení z twitteru se můžete podívat uvnitř článku.

Reklama

Fotky

Fotky

Narozeniny

Sledujte nás