Elementary (Jak prosté) Top 5 nejšílenějších záporáků

Top 5 nejšílenějších záporáků

Top 5 nejšílenějších záporáků

Naše oblíbené detektivní duo vyřešilo všechny možné záhady, ale někteří záporáci vystupují nad ostatní. Přinášíme vám pět nejšílenějších záporáků v historii Elementary.


6 0
3.3.2017

CBS se rozhodla bilancovat, a proto vám přinášíme další shrnující článek, tentokrát o těch nejšílenějších záporácích, se kterými se Sherlock setkal.

5. MÍSTO

Wilson Trager, Fairbridge University

Holmes a Watsonová následovali vodítka několika vražd až k výdělečné univerzitě jménem Fairbridge University a jejímu řediteli Wilsonu Tragerovi. Když se začali ptát na legitimnost Fairbridge jako institutu vysokého vzdělávání, Trager musel přijmout rozhodné a zoufalé kroky, aby mu úřady školu nezavřely.


@LadyAlex
Ano, matně si na něj vzpomínám. Rozhodně si ale myslím, že v Elementary byli větší magoři než on.

@matrix17
Já si na tohohle „padoucha“ nevzpomínám vůbec. Nejsem si ani jistý, jestli to, co si vybavuji, je on, nebo jiný učitel, který spolupracoval pro tajemnou organizaci, kde byla Moriatyová. Já bych ho asi neuváděl.

4. MÍSTO

Cassie

Jmenuje se Mina Davenportová? Nebo je to Cassie? Nebo se jmenuje nějak úplně jinak?

@LadyAlex
Pro mě asi nejlepší díl, na který dodnes vzpomínám. Zanechal na mě velikou stopu a dodnes si celou zápletku pamatuju líp než díl z minulého týdne. A z velké části za to vděčím Cassie. V Elementary téměř nebylo většího šílence, než byla ona. Rozhodně bych ji za sebe posunula na žebříčku mnohem výš.

@matrix17
Cassie už mi trochu v paměti utkvěla. Nevím, zda kvůli tomu, že je relativně pěkná, a nebo díky svému počínání, ale stopu zanechala. Tohle místo jí „sluší“, možná by se mohla posunout i na třetí, ale stejně pro mě není žádným „zásadním“ padouchem.

3. MÍSTO

Oscar Rankin

Oscar není typický záporák v kontextu tohohle seriálu. Reprezentuje období Sherlockovy minulosti, kterou by náš detektiv nejraději zapomněl. Má také ve zvyku objevit se, když to nejméně čekáte.

@LadyAlex
Oscara si samozřejmě pamatuju moc dobře. Docela mi chybí, líbil se mi jako takové to totální dno, kam může člověk spadnout. Jeho případ si pamatuju jen matně, jen základní linku. Určitě si ale osobně myslím, že by Oscar měl přenechat svoje místo Cassie.

@matrix17
No, konečně postava, kterou si vybavuji. Ač nebyl přímo záporák, rozhodně dokázal potrápit. Zatím je z uvedených postav tou nejvýraznější. Proto bych řekl, že mu třetí místo sedne.

2. MÍSTO

Isaac Pyke

Isaac Pyke je univerzitní profesor, který věří, že umělá inteligence zničí lidstvo. Pykovy pozorovací schopnosti vyzvou to Sherlockovo já, které ho dovede k nezapomenutelnému morálnímu patu.

@LadyAlex
Moc nezapomenutelný nebude, když si tohohle dědulu nepamatuju ani maličko. Rozhodně nemám tušení, co dělá na druhém místě. Za mě by mělo patřit opět Cassie.

@matrix17
Já ani nevím, že v dané epizodě byl nějaký padouch. Takže ať je tenhle „padouch“ kdokoliv, nebyl pro mě ničím zajímavý ani nezapomenutelný.

1. MÍSTO

Jamie Moriartyová/Irene Adlerová

Natalie Dormerová zkušeně spojila dva milované střípky z děl sira Arthura Conana Doylea, čímž vytvořila postavu, která skutečně zmate Sherlocka Holmese. Je jak můzou, tak podvodnicí, milenkou, i nemesis.

@LadyAlex
Tramtadadá, máme tu vítězku. Překvapil někoho výsledek? Mě tedy rozhodně ne. Ale to je tím, jak splácaná tahle postava byla, a to myslím v tom nejlepším slova smyslu. Nikdy by mě ani ve snu nenapadlo spojit Irene a Moriartyho v jednu postavu. S Natalie Dormerovou to ale vyšlo na jedničku a ona opět dokázala, že je to herečka par excelence. I když to bylo naprosto průhledné, s prvním místem naprosto souhlasím. Většího šílence jsme v Elementary neměli.
A jsem jediná, komu Natalie na téhle fotce připomíná Mary z britského Sherlocka?

@matrix17
Musím uznat, že tahle postava je srdcovka. Naprosto super padouch a hlavně výborně promyšlené dějové pozadí. Musím přiznat, že mě trochu mrzí její nepřítomnost. Byla to super postava a hrátky Sherlocka a Jamie byly prostě skvělé.

Co na žebříček říkáte? Souhlasíte s CBS? Nebo máte lepší žebříček? Podělte se s námi v komentářích.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Nepřehlédněte

O osudu Elementary je letos rozhodnuto

O osudu Elementary je letos rozhodnuto

Rozhodnutí o osudu Elementary konečně padlo. Stanice CBS se rozhodla seriál prodloužit pro další řadu. Můžete se tedy těšit, že se s tímto seriálem sejdete i příští rok. Na oznámení z twitteru se můžete podívat uvnitř článku.

Reklama

Fotky

Fotky

Narozeniny

Sledujte nás