Elfen Lied
89/100 - 7×

Elfen Lied

Podivná dívka ležící na břehu omývaná vlnami není schopna mluvit. Mocná mutantka, která své telekinetické schopnosti využívá k úniku, při kterém zabije řadu lidí. Tyto dvě ženy jsou tak odlišné, až je zvláštní, že se jedná o tutéž osobu.

Japonsko | 2004 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | AT-X | 22 minut
žánr
Animovaný

Elfen Lied - Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Je to první manga, kterou jsem na doporučení zhlédnul. Příběh mutantky(nejen její), kterej mě přikoval k židli. Není to pro každýho, příběh plný nahoty, krve, násilí. Člověk dovede být odporně hnusný, když se bojí o svou existenci. Tvor zrozený mutací k likvidaci lidí, jakožto druhu, který má být nahrazen vyšší bytostí. Ovládnout je, je chyba, kterou musí lidé zaplatit cenou nejvyšší, jak je jim souzeno.
Ta romantická linka, která se táhne celým dějem, je názorná ukázka toho, co dovede zamilovaný myslící tvor stvořit za chaos, když se mu nedostává toho co chce..

16.9.2020 | 23:06:43
Hzjena

Da best-ilání pokoukání. Kdo rád končetiny v rozletu + je citlivá dušička, tak je to seriál pro Vás

25.4.2020 | 13:24:57

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama