Élite (Elita)
96/100 - 57×

Élite(Elita)

Tři studenti z chudých poměrů získají stipendium na exkluzivní soukromé škole ve Španělsku a setkávají se zde společenskou smetánkou. Avšak jejich střet s bohatšími vrstevníky vede až k vraždě.

Španělsko | 2018 | Pauza
vysílání
6 sezón | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Itzan Escamilla (Samuel García Domínguez), Omar Ayuso (Omar Shanaa), Claudia Salas (Rebeka Parrilla de Bormujo Ávalos), Georgina Amorós (Cayetana Grajera Pando), Carla Díaz (Ariadna Blanco Commerford), Manu Ríos (Patrick Blanco Commerford), Martina Cariddi (Mencía Blanco Commerford), Pol Granch (Phillipe Florian Von Triesenberg), André Lamoglia (Iván Carvalho), Valentina Zenere (Isadora Artiñán), Diego Martín (Benjamín Blanco), Carloto Cotta (Cruz Carvalho), Adam Nourou (Bilal Ibrahim), Àlex Monner (Felipe Ciprian), Andrés Velencoso (Armando de la Ossa)

S02E08: 0 horas desaparecido

S02E08: 0 horas desaparecido

Studenti konečně ulehčí svému svědomí a na světlo vyjdou bolestivé skutečnosti a temná tajemství. Odhalí se okolnosti Samuelova zmizení.

cz sk
6.9.2019
50 minut

Základní info:

Režie: Dani de la Orden
Scénář: Breixo Corral

Hrají: Itzan Escamilla (Samuel García Domínguez), Mina El Hammani (Nadia Shanaa), Miguel Bernardeau (Guzmán Nunier Osuna), Danna Paola (Lucrecia Montesinos Hendrich), Arón Piper (Ander Muñoz), Omar Ayuso (Omar Shanaa), Álvaro Rico (Leopoldo Benavent Villada), Ester Expósito (Carla Rosón Caleruega), Claudia Salas (Rebeca de Bormujo Ávalos), Jorge López (Valerio Montesinos Rojas), Georgina Amorós (Cayetana Grajera Pando), Ainhoa Santamaría (inspektorka), Abdelatif Hwidar (Yusef Shanaa), Farah Hamed (Imán Shanaa), Elisabet Gelabert (Azucena de Muñoz), Irene Arcos (Pilar Domínguez), Rocío Muñoz-Cobo (Laura Osuna), Ramón Esquinas (Ventura Nunier), Eva Llorach (Sandra Ávalos), Marta Aledo (Victoria Pando), Rubén Martínez (Teodoro Rosón), Bruno Lastra (Felipe Felipe Montesinos),…

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lils

Parádny diel, pozrite si ho :)

28.12.2021 | 16:20:22
Aisa.Yameogo

deláte si srandu už nenávidím Cayentu tyvogo. Guzmán a Samuel se dali dohromady už konečně se baví a polo s caynetou to zkazí achjo doufám že mu Guzmán neodpustí

21.4.2021 | 12:40:49
Jiri007

Dobry dil ale Polo neměl tak lehce vyvaznout a fakt jsem nečekal že nasimuluje utěk aby dostal přiznani a jsem zvědav jak to ted se všemi bude a jsem taky zvědav na Lu a taky Nadiu.

9.7.2020 | 13:12:48
dannymoro58

Už mě docela sere ten Polo…

redaktor
13.3.2020 | 6:53:57

Stav titulků

Epizoda S05E08: Tu lado del mundo y el mío

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu, kde můžete seriál sledovat.

Nepřehlédněte

Šestá série a další povídky potvrzeny

Šestá série a další povídky potvrzeny

Netflixovský seriál Élite se může radovat, jelikož bylo oznámeno, že se dočkal objednávky šesté série. A aby se jeho svět mohl nadále rozšiřovat, můžeme se těšit i na další várku Elitních povídek, které spatříme ještě letos.

Reklama

Elitní povídky

Součástí seriálu jsou i Elitní povídky, zasazené mezi třetí a čtvrtou sérii.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama