Élite (Elita)
96/100 - 58×

Élite(Elita)

Tři studenti z chudých poměrů získají stipendium na exkluzivní soukromé škole ve Španělsku a setkávají se zde společenskou smetánkou. Avšak jejich střet s bohatšími vrstevníky vede až k vraždě.

Španělsko | 2018 | Pauza
vysílání
7 sezón | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Carla Díaz (Ariadna Blanco Commerford), Manu Ríos (Patrick Blanco Commerford), Martina Cariddi (Mencía Blanco Commerford), André Lamoglia (Iván Carvalho), Valentina Zenere (Isadora Artiñán), Diego Martín (Benjamín Blanco), Carloto Cotta (Cruz Carvalho), Adam Nourou (Bilal Ibrahim), Omar Ayuso (Omar Shanaa), Itzan Escamilla (Samuel García Domínguez), Claudia Salas (Rebeka Parrilla de Bormujo Ávalos), Georgina Amorós (Cayetana Grajera Pando), Pol Granch (Phillipe Florian Von Triesenberg), Àlex Monner (Felipe Ciprian), Andrés Velencoso (Armando de la Ossa)

Ander Muñoz

Ander Muñoz

Student školy Las Encinas a nadějný tenista, který skrývá svou sexuální orientaci.

Sezóny 4
2018 - 2021

Ander je nesobecký a stydlivý student školy Las Encinas, ve které dělá ředitelku jeho matka Azucena. Oproti většině studentů nepatří k zámožné rodině, ale tuto školu si může dovolit právě díky faktu, že je synem ředitelky. Už od dětství jsou jeho nejlepšími přáteli Guzmán a Polo a společně tráví čas na škole i mimo ní.

Ander patří k nadějným atletům školy, zejména v oblasti tenisu a trénuje ho jeho vlastní otec Antonio. Nicméně před všemi tají, že ve skutečnosti tento sport nesnáší a dělá ho jen kvůli svým rodičům. Zároveň také před rodinou i přáteli tají svou homosexuální sexuální orientaci, jelikož nemá rád, když vypadá slabě a zranitelně a proto své pravé city skrývá. Otevře se teprve až Omarovi, u kterého si nakupuje drogy a který se mu nakonec i zalíbí. Navzdory tomu je ale Ander velmi empatický a chápavý ke svému okolí, ostatní nesoudí a všichni jeho spolužáci ho mají rádi.Rodinní příslušníci:

  • Azucena de Muñoz (matka)
  • Antonio Muñoz (otec)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lils

Ander je super :)

28.12.2021 | 16:23:02

Stav titulků

Epizoda S06E08: Separación

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu, kde můžete seriál sledovat.

Nepřehlédněte

Elitní středoškoláci se vrátí i posedmé

Elitní středoškoláci se vrátí i posedmé

Do premiéry šesté řady zbývá necelý měsíc, ale už nyní nám Netflix poskytl dobré zprávy, neboť objednal seriálu sedmou řadu. Navíc známe sedm nových hereckých posil a stejně tak se do této řady vrátí jedna z původních postav.

Reklama

Elitní povídky

Součástí seriálu jsou i Elitní povídky, zasazené mezi třetí a čtvrtou sérii.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama