Élite (Elita) Ander Muñoz

Ander Muñoz

Ander Muñoz

Student školy Las Encinas a nadějný tenista, který skrývá svou sexuální orientaci.

Sezóny 4
2018 - 2021

Ander je nesobecký a stydlivý student školy Las Encinas, ve které dělá ředitelku jeho matka Azucena. Oproti většině studentů nepatří k zámožné rodině, ale tuto školu si může dovolit právě díky faktu, že je synem ředitelky. Už od dětství jsou jeho nejlepšími přáteli Guzmán a Polo a společně tráví čas na škole i mimo ní.

Ander patří k nadějným atletům školy, zejména v oblasti tenisu a trénuje ho jeho vlastní otec Antonio. Nicméně před všemi tají, že ve skutečnosti tento sport nesnáší a dělá ho jen kvůli svým rodičům. Zároveň také před rodinou i přáteli tají svou homosexuální sexuální orientaci, jelikož nemá rád, když vypadá slabě a zranitelně a proto své pravé city skrývá. Otevře se teprve až Omarovi, u kterého si nakupuje drogy a který se mu nakonec i zalíbí. Navzdory tomu je ale Ander velmi empatický a chápavý ke svému okolí, ostatní nesoudí a všichni jeho spolužáci ho mají rádi.Rodinní příslušníci:

  • Azucena de Muñoz (matka)
  • Antonio Muñoz (otec)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S04E08: Antes de Irme (2a Parte)

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu, kde můžete seriál sledovat.

Nepřehlédněte

Netflix naděluje Elitě pátou sérii

Netflix naděluje Elitě pátou sérii

Čtvrtá série už ukončila své natáčení, nicméně pořád neznáme datum její premiéry. Avšak Netflix nám aspoň nadělil potěšující novinku, že se Élite dočká i páté řady. Co všechno o ní víme? A koho už v ní neuvidíme a koho přivítáme zpět?

Reklama

Reklama

Elitní povídky

Součástí seriálu jsou i Elitní povídky, zasazené mezi třetí a čtvrtou sérii.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás