Élite (Elita)
96/100 - 57×

Élite(Elita)

Tři studenti z chudých poměrů získají stipendium na exkluzivní soukromé škole ve Španělsku a setkávají se zde společenskou smetánkou. Avšak jejich střet s bohatšími vrstevníky vede až k vraždě.

Španělsko | 2018 | Pauza
vysílání
6 sezón | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Itzan Escamilla (Samuel García Domínguez), Omar Ayuso (Omar Shanaa), Claudia Salas (Rebeka Parrilla de Bormujo Ávalos), Georgina Amorós (Cayetana Grajera Pando), Carla Díaz (Ariadna Blanco Commerford), Manu Ríos (Patrick Blanco Commerford), Martina Cariddi (Mencía Blanco Commerford), Pol Granch (Phillipe Florian Von Triesenberg), André Lamoglia (Iván Carvalho), Valentina Zenere (Isadora Artiñán), Diego Martín (Benjamín Blanco), Carloto Cotta (Cruz Carvalho), Adam Nourou (Bilal Ibrahim), Àlex Monner (Felipe Ciprian), Andrés Velencoso (Armando de la Ossa)

Benjamín Blanco

Benjamín Blanco

Nový ředitel elitní školy Las Encinas.

Sezóny 2
2021 - 2022

Benjamín Blanco je jedním z nejvlivnějších byznysmenů v Evropě, který se i se svou rodinou stěhuje z Londýna do Madridu, aby na místní elitní škole Las Encinas zastával funkci nového ředitele po Azuceně Muñozové. Oproti ní ale zastává jiné metody a filozofii vyučování, kterou ne všichni studenti na škole vítají. Je velmi striktní a nemá problém s nainstalováním kamer do školy.

Všechny jeho tři děti na tuto školu také chodí. Jejich rodinu ale potkala před pár lety obrovská ztráta, když jeho manželka a matka dětí zemřela při autonehodě. Benjamín tak zůstal na jejich výchovu sám a všechny okolnosti vedly k tomu, že s každým ze svých dětí má úplně jiný vztah. Nejblíže má k nejstarší poslušné dceři Ari, kterou respektuje a naslouchá jí, se synem Patrickem mají takový „svobodný vztah“, kdy se ani jeden tomu druhému nestaví do cesty, ovšem největší problém je s nejmladší Mencíou, která svým otcem pohrdá a Benjamín si s ní neví rady.


Co se týče Benjamínovy vlastní minulosti, tak on pochází z chudých poměrů. Svého otce nikdy nepoznal. Stejně jako v současnosti Samuel, i jemu se podařilo v mládí získat stipendium na Las Encinas. Díky této podobnosti v jejich osudu se mezi nimi rozvíjí vztah jako mezi otcem a synem.


Rodinní příslušníci:

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S05E08: Tu lado del mundo y el mío

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu, kde můžete seriál sledovat.

Nepřehlédněte

Šestá série a další povídky potvrzeny

Šestá série a další povídky potvrzeny

Netflixovský seriál Élite se může radovat, jelikož bylo oznámeno, že se dočkal objednávky šesté série. A aby se jeho svět mohl nadále rozšiřovat, můžeme se těšit i na další várku Elitních povídek, které spatříme ještě letos.

Reklama

Elitní povídky

Součástí seriálu jsou i Elitní povídky, zasazené mezi třetí a čtvrtou sérii.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama