Élite (Elita)
96/100 - 58×

Élite(Elita)

Tři studenti z chudých poměrů získají stipendium na exkluzivní soukromé škole ve Španělsku a setkávají se zde společenskou smetánkou. Avšak jejich střet s bohatšími vrstevníky vede až k vraždě.

Španělsko | 2018 | Pauza
vysílání
7 sezón | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Carla Díaz (Ariadna Blanco Commerford), Manu Ríos (Patrick Blanco Commerford), Martina Cariddi (Mencía Blanco Commerford), André Lamoglia (Iván Carvalho), Valentina Zenere (Isadora Artiñán), Diego Martín (Benjamín Blanco), Carloto Cotta (Cruz Carvalho), Adam Nourou (Bilal Ibrahim), Omar Ayuso (Omar Shanaa), Itzan Escamilla (Samuel García Domínguez), Claudia Salas (Rebeka Parrilla de Bormujo Ávalos), Georgina Amorós (Cayetana Grajera Pando), Pol Granch (Phillipe Florian Von Triesenberg), Àlex Monner (Felipe Ciprian), Andrés Velencoso (Armando de la Ossa)

Carla Rosón Caleruega

Carla Rosón Caleruega

Studentka ze španělské šlechtické rodiny, kterou lidé nazývají markýzou.

Sezóny 3
2018 - 2020

Carla je z velmi bohaté rodiny, jelikož její otec je velmi úspěšný obchodník a matka je ze španělského šlechtického rodu. To z Carly dělá aristokratku, kvůli čemuž ji většina lidí nazývá markýzou. Je budoucí dědičkou vinařské společnosti Marquesado de Caleruega, kterou vlastní její rodiče.

Díky tomuto postavení si Carla vybudovala silnou pozici na škole a mnohým může připadat jako namyšlená a sobecká královna s ledovým srdcem, která nedává své city najevo. Využívá svou krásu a tělo k tomu, co chce a umí být velice manipulativní a chce mít vše pod svým palcem, což zjistí i nový student na Las Encinas Christian. Zároveň je ale velmi loajální ke svým blízkým, především k Polovi, se kterým tak nějak chodí už od jejich 12 let, a k další „elitě“ na škole, po jejichž boku vyrůstala. Pod celým svým „ledovým“ povrchem se však nachází citlivá a zranitelná dívka, která se dere na povrch díky Samuelovi. Carla tak zjišťuje, že její svět a ten jeho jsou naprosto odlišné, s tím že ten jeho obyčejnější lépe vystihuje skutečný život.Rodinní příslušníci:

  • Beatriz Caleruega (matka)
  • Teodoro Rosón (otec)

Zajímavost:

  • Carla se sice v roce 2021 neobjevila ve čtvrté sérii, avšak zahrála si v Elitních povídkách, které se odehrávají mezi třetí a čtvrtou sérií.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Dark Angel

Najlepšia postava! Vo 4. serií chýba

19.6.2021 | 23:10:34

Stav titulků

Epizoda S06E08: Separación

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu, kde můžete seriál sledovat.

Nepřehlédněte

Elitní středoškoláci se vrátí i posedmé

Elitní středoškoláci se vrátí i posedmé

Do premiéry šesté řady zbývá necelý měsíc, ale už nyní nám Netflix poskytl dobré zprávy, neboť objednal seriálu sedmou řadu. Navíc známe sedm nových hereckých posil a stejně tak se do této řady vrátí jedna z původních postav.

Reklama

Elitní povídky

Součástí seriálu jsou i Elitní povídky, zasazené mezi třetí a čtvrtou sérii.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama