Élite (Elita) Carla Rosón Caleruega

Carla Rosón Caleruega

Carla Rosón Caleruega

Studentka ze španělské šlechtické rodiny, kterou lidé nazývají markýzou.

Sezóny 3
2018 - 2020

Carla je z velmi bohaté rodiny, jelikož její otec je velmi úspěšný obchodník a matka je ze španělského šlechtického rodu. To z Carly dělá aristokratku, kvůli čemuž ji většina lidí nazývá markýzou. Je budoucí dědičkou vinařské společnosti Marquesado de Caleruega, kterou vlastní její rodiče.

Díky tomuto postavení si Carla vybudovala silnou pozici na škole a mnohým může připadat jako namyšlená a sobecká královna s ledovým srdcem, která nedává své city najevo. Využívá svou krásu a tělo k tomu, co chce a umí být velice manipulativní a chce mít vše pod svým palcem, což zjistí i nový student na Las Encinas Christian. Zároveň je ale velmi loajální ke svým blízkým, především k Polovi, se kterým tak nějak chodí už od jejich 12 let, a k další „elitě“ na škole, po jejichž boku vyrůstala. Pod celým svým „ledovým“ povrchem se však nachází citlivá a zranitelná dívka, která se dere na povrch díky Samuelovi. Carla tak zjišťuje, že její svět a ten jeho jsou naprosto odlišné, s tím že ten jeho obyčejnější lépe vystihuje skutečný život.Rodinní příslušníci:

  • Beatriz Caleruega (matka)
  • Teodoro Rosón (otec)

Zajímavost:

  • Carla se sice v roce 2021 neobjevila ve čtvrté sérii, avšak zahrála si v Elitních povídkách, které se odehrávají mezi třetí a čtvrtou sérií.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Dark Angel

Najlepšia postava! Vo 4. serií chýba

19.6.2021 | 23:10:34

Stav titulků

Epizoda S04E08: Antes de Irme (2a Parte)

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu, kde můžete seriál sledovat.

Nepřehlédněte

Netflix naděluje Elitě pátou sérii

Netflix naděluje Elitě pátou sérii

Čtvrtá série už ukončila své natáčení, nicméně pořád neznáme datum její premiéry. Avšak Netflix nám aspoň nadělil potěšující novinku, že se Élite dočká i páté řady. Co všechno o ní víme? A koho už v ní neuvidíme a koho přivítáme zpět?

Reklama

Reklama

Elitní povídky

Součástí seriálu jsou i Elitní povídky, zasazené mezi třetí a čtvrtou sérii.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás