Élite (Elita)
96/100 - 57×

Élite(Elita)

Tři studenti z chudých poměrů získají stipendium na exkluzivní soukromé škole ve Španělsku a setkávají se zde společenskou smetánkou. Avšak jejich střet s bohatšími vrstevníky vede až k vraždě.

Španělsko | 2018 | Pauza
vysílání
6 sezón | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Itzan Escamilla (Samuel García Domínguez), Omar Ayuso (Omar Shanaa), Claudia Salas (Rebeka Parrilla de Bormujo Ávalos), Georgina Amorós (Cayetana Grajera Pando), Carla Díaz (Ariadna Blanco Commerford), Manu Ríos (Patrick Blanco Commerford), Martina Cariddi (Mencía Blanco Commerford), Pol Granch (Phillipe Florian Von Triesenberg), André Lamoglia (Iván Carvalho), Valentina Zenere (Isadora Artiñán), Diego Martín (Benjamín Blanco), Carloto Cotta (Cruz Carvalho), Adam Nourou (Bilal Ibrahim), Àlex Monner (Felipe Ciprian), Andrés Velencoso (Armando de la Ossa)

Cayetana Grajera Pando

Cayetana Grajera Pando

Nová studentka na Las Encinas, jejíž život je plný lží.

Sezóny 4
2019 - 2022

S Cayetanou se poprvé setkáváme v druhé sérii, kdy nastoupí na školu Las Encinas. Stipendium zde získala díky tomu, že její matka zde nastoupila coby uklízečka. Cayetana tudíž pochází z chudého prostředí a častokrát pomáhá své matce s úklidem po domácnostech ve městě. Žije se svou matkou a dědečkem v malém bytě ve městě.

Cayetana se ale za tuto skutečnost stydí a touží po novém začátku. Proto se vydává za dívku z bohaté rodiny, aby mezi ostatní studenty zapadla a navíc po své matce žádá, aby se k ní na škole neznala. Potřebné věci si půjčuje z domů, ve kterých uklízí a neváhá i předstírat, že jeden takový dům je její. Cayetana se vydává za guru sociálních médií a postuje na Instagram spoustu selfíček. Skamarádí se s Lu, díky níž se Cayetana dostane blíž k místní smetánce a dokonce naváže blízký vztah s Polem a také s Valeriem. Svůj původ však nadále před všemi skrývá a zaplňuje svůj život čím dál více lžemi, což nikdy nemůže dobře dopadnout.Rodinní příslušníci:

  • Victoria Pando (matka)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Stardos

Caye miluji

27.6.2021 | 13:17:59

Stav titulků

Epizoda S05E08: Tu lado del mundo y el mío

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu, kde můžete seriál sledovat.

Nepřehlédněte

Šestá série a další povídky potvrzeny

Šestá série a další povídky potvrzeny

Netflixovský seriál Élite se může radovat, jelikož bylo oznámeno, že se dočkal objednávky šesté série. A aby se jeho svět mohl nadále rozšiřovat, můžeme se těšit i na další várku Elitních povídek, které spatříme ještě letos.

Reklama

Elitní povídky

Součástí seriálu jsou i Elitní povídky, zasazené mezi třetí a čtvrtou sérii.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama