Élite (Elita)
96/100 - 57×

Élite(Elita)

Tři studenti z chudých poměrů získají stipendium na exkluzivní soukromé škole ve Španělsku a setkávají se zde společenskou smetánkou. Avšak jejich střet s bohatšími vrstevníky vede až k vraždě.

Španělsko | 2018 | Pauza
vysílání
6 sezón | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Itzan Escamilla (Samuel García Domínguez), Omar Ayuso (Omar Shanaa), Claudia Salas (Rebeka Parrilla de Bormujo Ávalos), Georgina Amorós (Cayetana Grajera Pando), Carla Díaz (Ariadna Blanco Commerford), Manu Ríos (Patrick Blanco Commerford), Martina Cariddi (Mencía Blanco Commerford), Pol Granch (Phillipe Florian Von Triesenberg), André Lamoglia (Iván Carvalho), Valentina Zenere (Isadora Artiñán), Diego Martín (Benjamín Blanco), Carloto Cotta (Cruz Carvalho), Adam Nourou (Bilal Ibrahim), Àlex Monner (Felipe Ciprian), Andrés Velencoso (Armando de la Ossa)

Cruz Carvalho

Cruz Carvalho

Ivánův otec, který je slavným fotbalistou.

Sezóny 1
2022 - 2022

Cruz je slavný portugalský fotbalista, který se často přesouvá po světě z místa na místo. Jeho syn Iván se například narodil v Brazílii a momentálně se usídlili ve španělském Madridu. Ani jeden z nich tak nemá nikde pevné kořeny.

Cruz se na první pohled jeví jako veliký pařmen, který neustále tráví čas večírky a ty se mohou protáhnout až do rána. Kvůli tomu je někdy i schopen zapomenout, že musí ráno odvést svého syna do školy. Iván je pro něj tou nejdůležitější osobou v jeho životě a chce pro něj jen to nejlepší. Proto, když zjistí, že má Iván v životě dvě důležité osoby – Ari a Patricka, navádí ho k tomu, aby navázal vztah s krásnou Ari. Ivánovi se moc nelíbí, že ho Cruz tak trochu odhání od Patricka a předpokládá, že má otec vůči homosexualitě jisté předsudky. Ve skutečnosti ale Cruz skrývá pravdu o své vlastní sexualitě a prostě jen nechce, aby si podobnými věcmi procházel jeho syn a aby raději navázal vztah s dívkou. Svůj zájem o muže si Cruz po celý svůj život snaží co nejvíce odpírat, avšak když se seznámí s Patrickem, uvědomuje si, že by k sobě a ke svému okolí měl být upřímný.Rodinní příslušníci:

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S05E08: Tu lado del mundo y el mío

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu, kde můžete seriál sledovat.

Nepřehlédněte

Šestá série a další povídky potvrzeny

Šestá série a další povídky potvrzeny

Netflixovský seriál Élite se může radovat, jelikož bylo oznámeno, že se dočkal objednávky šesté série. A aby se jeho svět mohl nadále rozšiřovat, můžeme se těšit i na další várku Elitních povídek, které spatříme ještě letos.

Reklama

Elitní povídky

Součástí seriálu jsou i Elitní povídky, zasazené mezi třetí a čtvrtou sérii.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama