Élite (Elita)
96/100 - 58×

Élite(Elita)

Tři studenti z chudých poměrů získají stipendium na exkluzivní soukromé škole ve Španělsku a setkávají se zde společenskou smetánkou. Avšak jejich střet s bohatšími vrstevníky vede až k vraždě.

Španělsko | 2018 | Pauza
vysílání
7 sezón | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Carla Díaz (Ariadna Blanco Commerford), Manu Ríos (Patrick Blanco Commerford), Martina Cariddi (Mencía Blanco Commerford), André Lamoglia (Iván Carvalho), Valentina Zenere (Isadora Artiñán), Diego Martín (Benjamín Blanco), Carloto Cotta (Cruz Carvalho), Adam Nourou (Bilal Ibrahim), Omar Ayuso (Omar Shanaa), Itzan Escamilla (Samuel García Domínguez), Claudia Salas (Rebeka Parrilla de Bormujo Ávalos), Georgina Amorós (Cayetana Grajera Pando), Pol Granch (Phillipe Florian Von Triesenberg), Àlex Monner (Felipe Ciprian), Andrés Velencoso (Armando de la Ossa)

Guzmán Nunier Osuna

Guzmán Nunier Osuna

Populární student na Las Encinas ze zámožné rodiny.

Sezóny 4
2018 - 2021

Guzmán se narodil rodičům, kteří byli závislí na drogách. Ty se jim staly oběma osudným a zemřeli na předávkování. Proto malého Guzmána adoptovali manželé Nunier Osunovi a on tak získal nevlastní sestru Marinu. Ta se pro něj stala jednou z nejdůležitějších osob v jeho životě a rozhodl se ji za každou cenu ochraňovat. Od dětství jsou jeho nejbližšími přáteli Ander a Polo a Guzmán je považován za vůdce jejich party. Ke svým přátelům je Guzmán přátelský, věrný a podporuje je v jejich aktivitách, ale občas může jeho jednání vést ke zdání, že chce mít nad nimi kontrolu.

Guzmán chodí se svojí krásnou spolužačkou Lu a společně jsou jakoby králem a královnou školy. Jejich vztah se ale změní, když na školu nastoupí muslimka Nadia. Zprvu ji Guzmán kvůli její domnělé namyšlenosti nemusí a s Lu se domluví, že se ji pokusí svést, připravit ji o panenství a tím ji ponížit. Nicméně během toho, co se s ní sbližuje, si začne uvědomovat, jak dobrá Nadia ve skutečnosti je a že i z něj se v její blízkosti stává lepší člověk.Rodinní příslušníci:

  • Ventura Nunier (adoptivní otec)
  • Laura Osuna (adoptivní matka)
  • Marina Nunier Osuna (adoptivní sestra)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lils

Guzmán je super :)

28.12.2021 | 16:22:52

Stav titulků

Epizoda S06E08: Separación

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu, kde můžete seriál sledovat.

Nepřehlédněte

Elitní středoškoláci se vrátí i posedmé

Elitní středoškoláci se vrátí i posedmé

Do premiéry šesté řady zbývá necelý měsíc, ale už nyní nám Netflix poskytl dobré zprávy, neboť objednal seriálu sedmou řadu. Navíc známe sedm nových hereckých posil a stejně tak se do této řady vrátí jedna z původních postav.

Reklama

Elitní povídky

Součástí seriálu jsou i Elitní povídky, zasazené mezi třetí a čtvrtou sérii.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama