Élite (Elita) Guzmán Nunier Osuna

Guzmán Nunier Osuna

Guzmán Nunier Osuna

Populární student na Las Encinas ze zámožné rodiny.

Sezóny 4
2018 - 2021

Guzmán se narodil rodičům, kteří byli závislí na drogách. Ty se jim staly oběma osudným a zemřeli na předávkování. Proto malého Guzmána adoptovali manželé Nunier Osunovi a on tak získal nevlastní sestru Marinu. Ta se pro něj stala jednou z nejdůležitějších osob v jeho životě a rozhodl se ji za každou cenu ochraňovat. Od dětství jsou jeho nejbližšími přáteli Ander a Polo a Guzmán je považován za vůdce jejich party. Ke svým přátelům je Guzmán přátelský, věrný a podporuje je v jejich aktivitách, ale občas může jeho jednání vést ke zdání, že chce mít nad nimi kontrolu.

Guzmán chodí se svojí krásnou spolužačkou Lu a společně jsou jakoby králem a královnou školy. Jejich vztah se ale změní, když na školu nastoupí muslimka Nadia. Zprvu ji Guzmán kvůli její domnělé namyšlenosti nemusí a s Lu se domluví, že se ji pokusí svést, připravit ji o panenství a tím ji ponížit. Nicméně během toho, co se s ní sbližuje, si začne uvědomovat, jak dobrá Nadia ve skutečnosti je a že i z něj se v její blízkosti stává lepší člověk.Rodinní příslušníci:

  • Ventura Nunier (adoptivní otec)
  • Laura Osuna (adoptivní matka)
  • Marina Nunier Osuna (adoptivní sestra)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S04E08: Antes de Irme (2a Parte)

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu, kde můžete seriál sledovat.

Nepřehlédněte

Netflix naděluje Elitě pátou sérii

Netflix naděluje Elitě pátou sérii

Čtvrtá série už ukončila své natáčení, nicméně pořád neznáme datum její premiéry. Avšak Netflix nám aspoň nadělil potěšující novinku, že se Élite dočká i páté řady. Co všechno o ní víme? A koho už v ní neuvidíme a koho přivítáme zpět?

Reklama

Reklama

Elitní povídky

Součástí seriálu jsou i Elitní povídky, zasazené mezi třetí a čtvrtou sérii.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás