Élite (Elita)
96/100 - 57×

Élite(Elita)

Tři studenti z chudých poměrů získají stipendium na exkluzivní soukromé škole ve Španělsku a setkávají se zde společenskou smetánkou. Avšak jejich střet s bohatšími vrstevníky vede až k vraždě.

Španělsko | 2018 | Pauza
vysílání
6 sezón | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Itzan Escamilla (Samuel García Domínguez), Omar Ayuso (Omar Shanaa), Claudia Salas (Rebeka Parrilla de Bormujo Ávalos), Georgina Amorós (Cayetana Grajera Pando), Carla Díaz (Ariadna Blanco Commerford), Manu Ríos (Patrick Blanco Commerford), Martina Cariddi (Mencía Blanco Commerford), Pol Granch (Phillipe Florian Von Triesenberg), André Lamoglia (Iván Carvalho), Valentina Zenere (Isadora Artiñán), Diego Martín (Benjamín Blanco), Carloto Cotta (Cruz Carvalho), Adam Nourou (Bilal Ibrahim), Àlex Monner (Felipe Ciprian), Andrés Velencoso (Armando de la Ossa)

Isadora Artiñán

Isadora Artiñán

Slavná dýdžejka z Ibizy, která studuje na Las Encinas.

Sezóny 1
2022 - 2022

Isadora je atraktivní mladá žena, která pochází z argentinského Buenos Aires. Momentálně ale žije ve španělském Madridu, kde chodí na školu Las Encinas. Zároveň je ale slavnou dýdžejkou, kterou dělá především na Ibize, kde má spoustu fanoušků a nechává si tam říkat „císařovna“.

Isadora je velmi osobitá a sáhne po jakýchkoliv opatřeních, aby dosáhla toho, co chce. Velmi se zajímá o svou vlastní image a snaží se co nejvíce propagovat svou značku „párty holky“. Zároveň má ale jeden problém, jelikož až moc užívá drogy, aby se uvolnila, a nakonec si na nich vypěstovala závislost. Ráda by s nimi přestala, ale bojí se, že si bez nich pokazí svou image a přijde o fanoušky.


Isadora je zakoukaná do Phillipa a snaží se mu proto pomáhat překonat všechny možné nesnáze, které jej jako prince potkávají. Během toho ale musí o jeho pozornost bojovat i s Cayetanou, která má stále ve Phillipově srdci své místo.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S05E08: Tu lado del mundo y el mío

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu, kde můžete seriál sledovat.

Nepřehlédněte

Šestá série a další povídky potvrzeny

Šestá série a další povídky potvrzeny

Netflixovský seriál Élite se může radovat, jelikož bylo oznámeno, že se dočkal objednávky šesté série. A aby se jeho svět mohl nadále rozšiřovat, můžeme se těšit i na další várku Elitních povídek, které spatříme ještě letos.

Reklama

Elitní povídky

Součástí seriálu jsou i Elitní povídky, zasazené mezi třetí a čtvrtou sérii.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama