Élite (Elita)
96/100 - 57×

Élite(Elita)

Tři studenti z chudých poměrů získají stipendium na exkluzivní soukromé škole ve Španělsku a setkávají se zde společenskou smetánkou. Avšak jejich střet s bohatšími vrstevníky vede až k vraždě.

Španělsko | 2018 | Pauza
vysílání
6 sezón | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Itzan Escamilla (Samuel García Domínguez), Omar Ayuso (Omar Shanaa), Claudia Salas (Rebeka Parrilla de Bormujo Ávalos), Georgina Amorós (Cayetana Grajera Pando), Carla Díaz (Ariadna Blanco Commerford), Manu Ríos (Patrick Blanco Commerford), Martina Cariddi (Mencía Blanco Commerford), Pol Granch (Phillipe Florian Von Triesenberg), André Lamoglia (Iván Carvalho), Valentina Zenere (Isadora Artiñán), Diego Martín (Benjamín Blanco), Carloto Cotta (Cruz Carvalho), Adam Nourou (Bilal Ibrahim), Àlex Monner (Felipe Ciprian), Andrés Velencoso (Armando de la Ossa)

Iván Carvalho

Iván Carvalho

Syn slavného fotbalisty, který se sblíží s Patrickem a Ari.

Sezóny 1
2022 - 2022

Iván je sedmnáctiletým atraktivním mladíkem, který nově nastupuje na školu Las Encinas. Jelikož jeho otec je slavným portugalským fotbalistou, často se s ním stěhuje z místa na místo. Iván je původně z Brazílie, navštívil už spoustu míst, avšak zatím ještě nikde nenašel štěstí a pohodlí. To se ale změní s příjezdem do španělského Madridu.

Iván působí na své okolí mile a sympaticky, tak není divu, že snadno navazuje vztahy s ostatními školáky. Navíc má takovou náturu, díky které si každý myslí, že s ním Iván flirtuje. Blízké pouto naváže ihned s Patrickem. Ačkoliv si uvědomuje, že je Patrick do něj nejspíš zakoukaný, on spíš chce s ním udržovat velmi blízký kamarádský vztah, jelikož mu je s ním dobře, cítí se v klidu a má pocit, že může s Patrickem mluvit o všem a dělat cokoliv. Druhý blízký vztah Iván naváže s Patrickovou sestrou Ari, která v něm vzbuzuje divokost a sexuální vzrušení. Záleží mu na obou sourozencích, kteří pro něj moc znamenají a chce je mít v životě oba, avšak otázkou pro něj samotného je, který z nich si ve skutečnosti získal místo v jeho srdci? A dokáže vybalancovat to, co mu říká hlava a co srdce?Rodinní příslušníci:

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S05E08: Tu lado del mundo y el mío

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu, kde můžete seriál sledovat.

Nepřehlédněte

Šestá série a další povídky potvrzeny

Šestá série a další povídky potvrzeny

Netflixovský seriál Élite se může radovat, jelikož bylo oznámeno, že se dočkal objednávky šesté série. A aby se jeho svět mohl nadále rozšiřovat, můžeme se těšit i na další várku Elitních povídek, které spatříme ještě letos.

Reklama

Elitní povídky

Součástí seriálu jsou i Elitní povídky, zasazené mezi třetí a čtvrtou sérii.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama