Élite (Elita)
96/100 - 58×

Élite(Elita)

Tři studenti z chudých poměrů získají stipendium na exkluzivní soukromé škole ve Španělsku a setkávají se zde společenskou smetánkou. Avšak jejich střet s bohatšími vrstevníky vede až k vraždě.

Španělsko | 2018 | Pauza
vysílání
8 sezón | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Carla Díaz (Ariadna Blanco Commerford), Manu Ríos (Patrick Blanco Commerford), Martina Cariddi (Mencía Blanco Commerford), André Lamoglia (Iván Carvalho), Valentina Zenere (Isadora Artiñán), Diego Martín (Benjamín Blanco), Carloto Cotta (Cruz Carvalho), Adam Nourou (Bilal Ibrahim), Omar Ayuso (Omar Shanaa), Itzan Escamilla (Samuel García Domínguez), Claudia Salas (Rebeka Parrilla de Bormujo Ávalos), Georgina Amorós (Cayetana Grajera Pando), Pol Granch (Phillipe Florian Von Triesenberg), Àlex Monner (Felipe Ciprian), Andrés Velencoso (Armando de la Ossa)

Leopoldo "Polo" Benavent Villada

Leopoldo "Polo" Benavent Villada

Carlin přítel, který má za rodiče dvě bohaté lesbické matky.

Sezóny 3
2018 - 2020

Polo je synem bohatých a vlivných lesbických matek Andrey a Begoñy. Polo se tudíž už od mládí pohybuje v kruhu zbohatlíků, mezi kterými si našel i přátelé. Jeho nejlepšími přáteli se stali Guzmán a Ander a přibližně od svých dvanácti let chodí se spolužačkou Carlou. Ačkoliv Carlu velmi miluje, uvědomuje si, že ženské pohlaví není jediné, které ho přitahuje a objevuje tak svou bisexuální stránku. Postupem času zjišťuje, že ho muži nejspíš přitahují ještě více než ženy a naváže intimní vztah s Christianem a později i s Valeriem.

Polo je věrným a starostlivým kamarádem, avšak má svou vznětlivou stránku a je schopen využívat lidi kolem sebe k vlastnímu uspokojení, ať už jde o sociální či sexuální případ. Je připraven za každou cenu chránit svou první lásku Carlu. Dá se říci, že kvůli všem komplikovaným aspektům ve svém životě, ať už jde o věci týkající se jeho matek, jeho sexuality, Carly či Guzmána, se Polo stal duševně nevyrovnaným člověkem.


Rodinní příslušníci:

  • Andrea Villada (matka)
  • Begoña Benavent (matka)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lils

Polo je super :)

28.12.2021 | 16:23:12
Stardos

Já nevím, Polo byl super v druhé a třetí :D

27.6.2021 | 13:19:09

Stav titulků

Epizoda S06E08: Separación

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu, kde můžete seriál sledovat.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Netflix naděluje Elitě osmou řadu

Netflix naděluje Elitě osmou řadu

S nadcházející sedmou sérií už můžeme o Elitě mluvit jako o nejdéle se vysílajícím španělském seriálu na Netflixu. Ale to není vše, jelikož bylo nyní oznámeno, že se seriál dočkal objednávky osmé řady, do které zavítá další z původních postav.

Elitní povídky

Součástí seriálu jsou i Elitní povídky, zasazené mezi třetí a čtvrtou sérii.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama