Élite (Elita)
96/100 - 57×

Élite(Elita)

Tři studenti z chudých poměrů získají stipendium na exkluzivní soukromé škole ve Španělsku a setkávají se zde společenskou smetánkou. Avšak jejich střet s bohatšími vrstevníky vede až k vraždě.

Španělsko | 2018 | Pauza
vysílání
6 sezón | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Itzan Escamilla (Samuel García Domínguez), Omar Ayuso (Omar Shanaa), Claudia Salas (Rebeka Parrilla de Bormujo Ávalos), Georgina Amorós (Cayetana Grajera Pando), Carla Díaz (Ariadna Blanco Commerford), Manu Ríos (Patrick Blanco Commerford), Martina Cariddi (Mencía Blanco Commerford), Pol Granch (Phillipe Florian Von Triesenberg), André Lamoglia (Iván Carvalho), Valentina Zenere (Isadora Artiñán), Diego Martín (Benjamín Blanco), Carloto Cotta (Cruz Carvalho), Adam Nourou (Bilal Ibrahim), Àlex Monner (Felipe Ciprian), Andrés Velencoso (Armando de la Ossa)

Mencía Blanco Commerford

Mencía Blanco Commerford

Problémová dcera Benjamína a mladší sestra Ari a Patricka.

Sezóny 2
2021 - 2022

Mencía je nejmladším z dětí nového ředitele školy Las Encinas Benjamína. Rodina se do Španělska přestěhovala z Londýna poté, co zde nějakou dobu žila. Muselo to ale být bez jejich matky, neboť ta zesnula, za což částečně nese vinu právě Mencía. Ta byla vždy problémovým dítětem a jednoho dne se rozhodla ze svého domova uprchnout. Její starší bratr Patrick se ji i s matkou vydali autem hledat, ale bohužel se připletli k autonehodě, kterou matka nepřežila a Patrick skončil na nějakou dobu v kómatu. Všichni jí tak dávají úmrtí matky za vinu a ona si proto ke své rodině vybuduje chladný vztah, raději tráví čas co nejdál od nich a vybuduje si rebelskou náturu.

Nyní se tedy rodina vrací do Madridu a všichni tři sourozenci nastupují na Las Encinas do stejného ročníku, i když je Mencía o rok mladší. Mencía je totiž z nich ta nejinteligentnější a podařilo se jí tak jeden ročník přeskočit. Oproti svým sourozencům, obzvláště Ari, se brzy sblíží se svými spolužáky, jelikož si chce užívat a není tak upjatá jako její sestra. Nejbližší pouto naváže s Rebekou, protože obě mají cool a vyčnívající image a nedrží se pravidel. Večery Mencía tráví většinou v nočním klubu, kde se věnuje i prostituci a sblíží se díky tomu s Armandem.Rodinní příslušníci:

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S05E08: Tu lado del mundo y el mío

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu, kde můžete seriál sledovat.

Nepřehlédněte

Šestá série a další povídky potvrzeny

Šestá série a další povídky potvrzeny

Netflixovský seriál Élite se může radovat, jelikož bylo oznámeno, že se dočkal objednávky šesté série. A aby se jeho svět mohl nadále rozšiřovat, můžeme se těšit i na další várku Elitních povídek, které spatříme ještě letos.

Reklama

Elitní povídky

Součástí seriálu jsou i Elitní povídky, zasazené mezi třetí a čtvrtou sérii.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama