Élite (Elita) Nadia Shanaa

Nadia Shanaa

Nadia Shanaa

Muslimská studentka, která získá stipendium na Las Encinas.

Sezóny 4
2018 - 2021

Nadia pochází z chudé muslimské rodiny, která provozuje svůj obchod s potravinami. Žije se svými rodiči a bratrem Omarem a její rodiče, zejména otec, jsou velmi striktní a požadují, aby Nadia dodržovala muslimskou víru a konzervativní názory a nešla ve šlépějích své sestry May, která se jim vzepřela a šla na potrat, kvůli čemuž se k ní její rodina otočila zády.

Nadia studuje na škole San Esteban, ale po jejím zavření získá ona a další dva studenti, Sam a Christian, stipendium na prestižní škole Las Encinas. Jelikož je Nadia pilnou a bystrou studentkou, vyšplhá se až k nejlepším studentům na škole, čímž představuje značnou konkurenci pro dosavadní jedničku Lu. O to víc, když je pro ni konkurencí i v milostném životě, jelikož její přítel Guzmán po Nadie pokukuje. Nicméně Nadia nemá o romantický vztah s ním zájem, jelikož se od ní očekává, že si jednou vezme řádného muslimského hocha, se kterým bude žít počestným životem. Nadia ale postupně zjišťuje, že méně striktní život je mnohem lákavější a měla by ho vést po svém, a ne tak, jak to od ní požaduje její rodina. Proto začne na veřejnosti, kde není se svou rodinou, odkládat svůj hidžáb, pít alkohol a užívat si dalších výhod mládí.Rodinní příslušníci:

  • Yusef Shanaa (otec)
  • Imán Shanaa (matka)
  • Omar Shanaa (starší bratr)
  • May Shanaa (starší sestra)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S04E08: Antes de Irme (2a Parte)

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu, kde můžete seriál sledovat.

Nepřehlédněte

Netflix naděluje Elitě pátou sérii

Netflix naděluje Elitě pátou sérii

Čtvrtá série už ukončila své natáčení, nicméně pořád neznáme datum její premiéry. Avšak Netflix nám aspoň nadělil potěšující novinku, že se Élite dočká i páté řady. Co všechno o ní víme? A koho už v ní neuvidíme a koho přivítáme zpět?

Reklama

Reklama

Elitní povídky

Součástí seriálu jsou i Elitní povídky, zasazené mezi třetí a čtvrtou sérii.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás