Élite (Elita)
96/100 - 58×

Élite(Elita)

Tři studenti z chudých poměrů získají stipendium na exkluzivní soukromé škole ve Španělsku a setkávají se zde společenskou smetánkou. Avšak jejich střet s bohatšími vrstevníky vede až k vraždě.

Španělsko | 2018 | Pauza
vysílání
7 sezón | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Carla Díaz (Ariadna Blanco Commerford), Manu Ríos (Patrick Blanco Commerford), Martina Cariddi (Mencía Blanco Commerford), André Lamoglia (Iván Carvalho), Valentina Zenere (Isadora Artiñán), Diego Martín (Benjamín Blanco), Carloto Cotta (Cruz Carvalho), Adam Nourou (Bilal Ibrahim), Omar Ayuso (Omar Shanaa), Itzan Escamilla (Samuel García Domínguez), Claudia Salas (Rebeka Parrilla de Bormujo Ávalos), Georgina Amorós (Cayetana Grajera Pando), Pol Granch (Phillipe Florian Von Triesenberg), Àlex Monner (Felipe Ciprian), Andrés Velencoso (Armando de la Ossa)

Omar Shanaa

Omar Shanaa

Nadiin starší bratr, který se potýká se svou identitou.

Sezóny 5
2018 - 2022

Omar pochází z muslimské rodiny z Palestiny, která je velmi konzervativní, zejména jeho otec. Rodina vlastní malý obchůdek, ve kterém Omar svým rodičům vypomáhá. Studuje na veřejné škole San Esteban, kterou navštěvují studenti ze sociálně slabších rodin, ale z důvodu propadu střechy se tato škola musela zavřít. Díky tomu získá jeho sestra stipendium na exkluzivní soukromé škole Las Encinas, on ale musí nastoupit někam jinam.

Kvůli konzervativní stránce své rodiny Omar bojuje se svou identitou, jelikož v hloubi duše ví, že je homosexuál, což se neslučuje s vírou jeho rodiny a riskoval by tím své vyhnání. O to víc, jelikož už jeho starší sestra May byla z rodiny vyhnána, jelikož se obrátila proti rodičům a víře, když šla na potrat. Navíc je pro svého otce neustálým zklamáním a nechce, aby ho touto informací zklamal ještě více. Plánuje si tak vydělat co nejvíce peněz a odjet někam pryč, kde by snad konečně mohl být sám sebou. Začne proto dealovat drogy, při čemž se seznámí s Anderem, který se pro něj stane víc než jen zákazníkem.Rodinní příslušníci:

  • Yusef Shanaa (otec)
  • Imán Shanaa (matka)
  • Nadia Shanaa (mladší sestra)
  • May Shanaa (starší sestra)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Stardos

Za mě je Omar

27.6.2021 | 13:17:12
Samuel-El

Okrem toho, že je to otravná postava… to obočie je už len čerešňa na celom otravnom balení.

19.6.2021 | 18:36:22

Stav titulků

Epizoda S06E08: Separación

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu, kde můžete seriál sledovat.

Nepřehlédněte

Elitní středoškoláci se vrátí i posedmé

Elitní středoškoláci se vrátí i posedmé

Do premiéry šesté řady zbývá necelý měsíc, ale už nyní nám Netflix poskytl dobré zprávy, neboť objednal seriálu sedmou řadu. Navíc známe sedm nových hereckých posil a stejně tak se do této řady vrátí jedna z původních postav.

Reklama

Elitní povídky

Součástí seriálu jsou i Elitní povídky, zasazené mezi třetí a čtvrtou sérii.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama