Élite (Elita)
96/100 - 57×

Élite(Elita)

Tři studenti z chudých poměrů získají stipendium na exkluzivní soukromé škole ve Španělsku a setkávají se zde společenskou smetánkou. Avšak jejich střet s bohatšími vrstevníky vede až k vraždě.

Španělsko | 2018 | Pauza
vysílání
6 sezón | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Itzan Escamilla (Samuel García Domínguez), Omar Ayuso (Omar Shanaa), Claudia Salas (Rebeka Parrilla de Bormujo Ávalos), Georgina Amorós (Cayetana Grajera Pando), Carla Díaz (Ariadna Blanco Commerford), Manu Ríos (Patrick Blanco Commerford), Martina Cariddi (Mencía Blanco Commerford), Pol Granch (Phillipe Florian Von Triesenberg), André Lamoglia (Iván Carvalho), Valentina Zenere (Isadora Artiñán), Diego Martín (Benjamín Blanco), Carloto Cotta (Cruz Carvalho), Adam Nourou (Bilal Ibrahim), Àlex Monner (Felipe Ciprian), Andrés Velencoso (Armando de la Ossa)

Rebeka Parrilla de Bormujo Ávalos

Rebeka Parrilla de Bormujo Ávalos

Studentka s chudým původem, jejíž rodina se nekalým způsobem dostala k bohatství.

Sezóny 4
2019 - 2022

Rebeka je novou studentkou na Las Encinas. Vyrůstala v chudobě a její otec zemřel při práci na stavbě. Zůstaly tak s matkou Sandrou samy a musely se tak zařídit po svém. Matka si nejdříve otevřela galanterii, ale musela ji zavřít, když byl poblíž otevřen velký obchodní dům. Sandra se proto rozhodla vstoupit do jiného byznysu, a to do toho drogového. Díky tomu jejich rodina nabyla značného jmění a díky tomu si mohly koupit starý dům, ve kterém žili Guzmán a jeho rodina.

Navzdory tomu, že patří k bohaté vrstvě, se Rebeka moc s dalšími bohatými studenty nesblížila. Naopak ji to táhlo spíše k těm chudým jako k Nadie a Samovi, kteří pocházejí ze stejného prostředí jako ona. Utvořila s nimi blízké přátelství a dokonce se do Sama i zakoukala. Kluci však nejsou jediné pohlaví, které Rebeku zajímá. Rebeka se také vyznačuje přímou konverzací, díky čemuž ji mnozí mohou vidět jako velmi neurvalou holku, a jen tak před něčím a někým se nezalekne.Rodinní příslušníci:

  • Sandra López Gallego (matka)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Stardos

Jedna z nejlepších postav v seriálu

27.6.2021 | 13:15:56
tominotomino

Nejlepší ze všech. <3

webmaster
19.6.2021 | 15:29:28

Stav titulků

Epizoda S05E08: Tu lado del mundo y el mío

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu, kde můžete seriál sledovat.

Nepřehlédněte

Šestá série a další povídky potvrzeny

Šestá série a další povídky potvrzeny

Netflixovský seriál Élite se může radovat, jelikož bylo oznámeno, že se dočkal objednávky šesté série. A aby se jeho svět mohl nadále rozšiřovat, můžeme se těšit i na další várku Elitních povídek, které spatříme ještě letos.

Reklama

Elitní povídky

Součástí seriálu jsou i Elitní povídky, zasazené mezi třetí a čtvrtou sérii.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama