Élite (Elita)
96/100 - 57×

Élite(Elita)

Tři studenti z chudých poměrů získají stipendium na exkluzivní soukromé škole ve Španělsku a setkávají se zde společenskou smetánkou. Avšak jejich střet s bohatšími vrstevníky vede až k vraždě.

Španělsko | 2018 | Pauza
vysílání
6 sezón | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Itzan Escamilla (Samuel García Domínguez), Omar Ayuso (Omar Shanaa), Claudia Salas (Rebeka Parrilla de Bormujo Ávalos), Georgina Amorós (Cayetana Grajera Pando), Carla Díaz (Ariadna Blanco Commerford), Manu Ríos (Patrick Blanco Commerford), Martina Cariddi (Mencía Blanco Commerford), Pol Granch (Phillipe Florian Von Triesenberg), André Lamoglia (Iván Carvalho), Valentina Zenere (Isadora Artiñán), Diego Martín (Benjamín Blanco), Carloto Cotta (Cruz Carvalho), Adam Nourou (Bilal Ibrahim), Àlex Monner (Felipe Ciprian), Andrés Velencoso (Armando de la Ossa)

Valerio Montesinos Rojas

Valerio Montesinos Rojas

Lucreciin nevlastní bratr, který přestupuje z internátní školy na Las Encinas.

Sezóny 2
2019 - 2020

Valerio je synem Felipa Montesinose, díky čemuž je nevlastním bratrem Lu. Když se jeho rodiče rozešli, Valerio často jezdil z jednoho místa na druhé, jelikož jeho matka se přestěhovala do Jižní Ameriky, přesněji pobývala v Argentině a Chile, kdežto otec byl ve Španělsku. Kvůli tomu v podstatě nemá stálý domov, což se projevilo i na jeho osobnosti. Se svou sestrou však udržuje blízký vztah, který je dokonce bližší, než by bylo vhodné.

Valerio byl v jedné fázi života poslán na internátní školu kvůli svému špatnému chování, avšak na začátku druhé série se vrací na Las Encinas. Valerio má rád mejdany a vždy je pro nějakou dobrou zábavu. Dokáže vynaložit značné úsilí, aby lidi k něčemu přesvědčil, což dotyčné povětšinou zavede na špatnou cestu. Sám bojuje se závislostí na drogách. K těm, na kterých mu záleží, umí být laskavý a soucitný, avšak pokud mu někdo stojí v cestě, dokáže být bezohledný. Valerio se díky drogám spřátelí například s takovou Rebekou a intimní vztah naváže s Cayetanou a Polem, kteří si začnou užívat v trojici.Rodinní příslušníci:

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lils

Valerio je super :)

28.12.2021 | 16:23:37

Stav titulků

Epizoda S05E08: Tu lado del mundo y el mío

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu, kde můžete seriál sledovat.

Nepřehlédněte

Šestá série a další povídky potvrzeny

Šestá série a další povídky potvrzeny

Netflixovský seriál Élite se může radovat, jelikož bylo oznámeno, že se dočkal objednávky šesté série. A aby se jeho svět mohl nadále rozšiřovat, můžeme se těšit i na další várku Elitních povídek, které spatříme ještě letos.

Reklama

Elitní povídky

Součástí seriálu jsou i Elitní povídky, zasazené mezi třetí a čtvrtou sérii.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama