Emerald City
84/100 - 61×

Emerald City

Dvacetiletá Dorothy Gale a její pes jsou vytrženi ze svého světa a ocitají se v tajemné, cizí zemi. Seriál Emerald City zpracovává tématiku Čaroděje ze země Oz. Tentokrát se však jedná o moderní, ale zároveň temné a napínavé zpracování.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 42 minut


Co nás čeká ve 3. - 5. epizodě?

Co nás čeká ve 3. - 5. epizodě?

Přečtěte si, na co se můžeme těšit v následujích třech dílech seriálu Emerald City. Čaroděj se připravuje na válku, Dorothy se utká se Západní čarodějnicí a Lucas se přiblíží k odhalení svých vzpomínek.


10 0
13.1.2017

1×03 Mistress – New – Mistress

14. ledna 2017

Dorothy a Lucas zjistí, že Čaroděj poslal své stráže, aby Dorothy zabili. Ve Smaragdovém městě Čaroděj svolá Nejvyšší radu a začíná ztrácet kontrolu nad čarodějkami, které používají své schopnosti. Mezitím Tip a Jack navštíví město Ev, kde hledají lék.


1×04 Science and Magic

21. ledna 2017

Dorothy a Lucas jsou osloveni tajemnou mladou dívkou, která zabloudila. Po tragické nehodě se Tip ocitne uvězněn mezi dvěma mocnými silami, Glindou a West. Čaroděj navštíví vesnici, kde si vynutí své uznání. Jack získá novou životní zkušenost, která ho zavede na novou překvapivou cestu s jedinečnou že­nou.

1×05 Everybody Lies

28. ledna 2017

West, která zoufale touží pomstít smrt své sestry, vystopuje Dorothy a snaží se od ní získat informace. Čaroděj usiluje o podporu království Ev, aby společně postavili zbraně k poražení odvěké příšery. Starý znamý má možná klíč k oživení Lucasových vzpomínek.

(Jack se stále vzpamatovává z proměny jeho kamaráda Tipa; Foto: NBC)

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!