Emergence
88/100 - 8×

Emergence

Policejní velitelka v Southoldu na Long Islandu se ujme mladé dívky, kterou nalezla na místě záhadné nehody. Záhy však zjistí, že dívka nemá ponětí, co se stalo a kdo sama je. Během vyšetřování záhady ohledně dítěte a nehody narazí na podivné výpadky elektřiny, nevysvětlitelné síly a tajemné symboly, které mají všechny spojitost s onou dívkou.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Allison Tolman (Jo Evans), Alexa Swinton (Piper), Owain Yeoman (Benny Gallagher), Clancy Brown (Ed Sawyer), Zabryna Guevara (Abby Frasier)


S01E04: No Outlet

S01E04: No Outlet

Když se dozví více o Pipeřině původu, potýká se Jo s rozhodnutím, zda ji nadále ukrývat. Benny získá pomoc kamaráda, aby se společně nabourali do Kindredových tajných záznamů. Chris se nepohodne se svéhlavým informátorem, na jehož ochranu byl přidělen.

15.10.2019
2 706 000
43 minut

Základní info:

Režie: Alex Pillai
Scénář: Jerome Schwartz

Hrají: Allison Tolman (Jo Evans), Alexa Swinton (Piper), Owain Yeoman (Benny Gallagher), Ashley Aufderheide (Mia Evans), Donald Faison (Alex Evans), Clancy Brown (Ed Sawyer), Robert Bailey Jr. (Chris Minetto), Terry O'Quinn (Richard Kindred), Maria Dizzia (Emily Cox), Ashlie Atkinson (April), Nikki Massoud (Lily Salgado), Alexis Molnar (Gwen), Ignacio Serricchio (Chase Knolls),…

Foto: ABC

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

„Je to lidské tělo se syntetickou umělou inteligencí?“ Pátrání pokračuje, sociální pracovnice zjišťuje, zda je Jo schopna se starat o další dítě. Gallager se snaží z ukradeného hdd získat pomocí staré známé více informací. Emily, která programovala pro Kindreda část kódu, se snaží pomoci. Gallagerova známá ho varuje, ať dá ruce pryč, od všeho. Jo nachází místo, kde se nejspíš „zrodila“ Piper.
Furt to jede, a baví!

9.4.2020 | 23:04:15
captain

Akta-X a Wayward Pines hadra. Nová odhalení přinášejí další a další otázky… Piper je středobodem všeho! …např. když vám přes cestu jde želva?! Co se asi stane…

19.10.2019 | 12:49:25

Stav titulků

Epizoda S01E13: Killshot Pt. 2

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

České titulky: @titmanos, @tominotomino
Slovenské titulky: @dusanho

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama