Emergence
88/100 - 8×

Emergence

Policejní velitelka v Southoldu na Long Islandu se ujme mladé dívky, kterou nalezla na místě záhadné nehody. Záhy však zjistí, že dívka nemá ponětí, co se stalo a kdo sama je. Během vyšetřování záhady ohledně dítěte a nehody narazí na podivné výpadky elektřiny, nevysvětlitelné síly a tajemné symboly, které mají všechny spojitost s onou dívkou.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Allison Tolman (Jo Evans), Alexa Swinton (Piper), Owain Yeoman (Benny Gallagher), Clancy Brown (Ed Sawyer), Zabryna Guevara (Abby Frasier)

S01E07: Fatal Exception

S01E07: Fatal Exception

Jo a Chris spěchají, aby nalezli Piper dřív, než se ocitne v ohrožení. Zároveň Jo čelí doma novým výzvám poté, co zradila Alexovu a Edovu důvěru.

19.11.2019
2 302 000
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Jo s Bennem a spolupracovníkem Chrisem přichází na to, kdo vlastně stojí za vším. Je to Emily. Ta se snaží přimět Piper aby si myslela, že ona je ta hlavní osoba v jejím životě. Unesla Wilkise, ten pod pohrůžkou zabití jeho ženy pomůže Emily s Piper, ale zároveň pomocí ní dá vědět Jo, že je v průšvihu. Jo posílá Chrise zjistit, jak na tom je jeho žena, ten ji zachrání před ozbrojeným hlídačem . Ovlivněná Piper chrání Emily, která si pro ni k Jo došla do domu, zraní Benna. V ten okamžik přijíždí k Jo Alex s Miou a vidí, jak neznámá žena odvádí Piper. Vzpomínky na Miu a Alexe otevřou Piper oči, ta odmítá svou roli a navrací se zablokovat Emilino přenastavení do knihovny, kde se její změna odehrála. Emily odjíždí úplně zklamaná, že ztratila Piper. Nechá ve vězení odstranit Kindreda.

11.4.2020 | 12:39:15
captain

Kindred, Emily, ale nejlepší je Piper. No ale ten konec?!

22.11.2019 | 15:09:45

Stav titulků

Epizoda S01E13: Killshot Pt. 2

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

České titulky: @titmanos, @tominotomino
Slovenské titulky: @dusanho

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama