Emergence
88/100 - 8×

Emergence

Policejní velitelka v Southoldu na Long Islandu se ujme mladé dívky, kterou nalezla na místě záhadné nehody. Záhy však zjistí, že dívka nemá ponětí, co se stalo a kdo sama je. Během vyšetřování záhady ohledně dítěte a nehody narazí na podivné výpadky elektřiny, nevysvětlitelné síly a tajemné symboly, které mají všechny spojitost s onou dívkou.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Allison Tolman (Jo Evans), Alexa Swinton (Piper), Owain Yeoman (Benny Gallagher), Clancy Brown (Ed Sawyer), Zabryna Guevara (Abby Frasier)


Abby Frasier

Abby Frasier

Dětská lékařka a Joina nejlepší kamarádka.

Sezóny 1
2019 - 2019

Abby pracuje jako pediatrička v nemocnici Bay Harbor v Southoldu. Je to starostlivá a oddaná doktorka, která se snaží své pacienty chránit. S policejní velitelkou Jo Evansovou jsou nejlepší kamarádky a zná blízce i její rodinu včetně otce Eda, dcery Mii a bývalého manžela Alexe, se kterým je zadobře i přes jeho rozvod s Jo.

Jednou přivede Jo k ní Piper, kterou nalezla na místě letecké nehody. Abby Piper vyšetří, ale nezjistí žádné zdravotní potíže, dokonce prý na sobě Piper nemá ani žádný šrám. Ačkoliv je Abby zastáncem dodržování pravidel, rozhodne se, že Piper nevloží do systému a udrží tak kohokoliv v nevědomí, že je Piper u Jo. Jo přivede Piper do nemocnice ještě i později, protože je nemocná. Abby nemůže přijít na to, co jí ve skutečnosti je a jak ji léčit, dokud nedostane Jo SMSku s možnou léčbou. Abby přijde léčba podivná, ale vyzkouší ji. A tehdy si začne uvědomovat, že Piper nebude zcela obyčejná dívenka.


Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S01E13: Killshot Pt. 2

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

České titulky: @titmanos, @tominotomino
Slovenské titulky: @dusanho

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama