Emergence
88/100 - 8×

Emergence

Policejní velitelka v Southoldu na Long Islandu se ujme mladé dívky, kterou nalezla na místě záhadné nehody. Záhy však zjistí, že dívka nemá ponětí, co se stalo a kdo sama je. Během vyšetřování záhady ohledně dítěte a nehody narazí na podivné výpadky elektřiny, nevysvětlitelné síly a tajemné symboly, které mají všechny spojitost s onou dívkou.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Allison Tolman (Jo Evans), Alexa Swinton (Piper), Owain Yeoman (Benny Gallagher), Clancy Brown (Ed Sawyer), Zabryna Guevara (Abby Frasier)


Benny Gallagher

Benny Gallagher

Investigativní novinář pracující pro noviny Reuters.

Sezóny 1
2019 - 2020

Benny je investigativní novinář, který pochází z britského Walesu. Během své novinářské kariéry se pustil do vyšetřování ředitele společnosti Augur Industries Richarda Kindreda. Začal se o něm a jeho firmě dozvídat informace o lékařských experimentech a testování s lidmi, ale nikdo z jeho zdrojů nebyl ochoten to oficiálně prohlásit.

Když se dozví, že v Southoldu spadlo letadlo, které s největší pravděpodobností patří právě Kindredovi, vydává se Benny na toto místo. Zde se spojí s policejní velitelkou Jo Evansovou a společně začnou pátrat po pravdě za touto nehodou a za spojitostí s Augurem. Benny totiž doufá, že mu toto vyšetřování přinese potřebné informace a důkazy ke zničení Kindreda a jeho společnosti.


Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S01E13: Killshot Pt. 2

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

České titulky: @titmanos, @tominotomino
Slovenské titulky: @dusanho

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama