Emergence
88/100 - 8×

Emergence

Policejní velitelka v Southoldu na Long Islandu se ujme mladé dívky, kterou nalezla na místě záhadné nehody. Záhy však zjistí, že dívka nemá ponětí, co se stalo a kdo sama je. Během vyšetřování záhady ohledně dítěte a nehody narazí na podivné výpadky elektřiny, nevysvětlitelné síly a tajemné symboly, které mají všechny spojitost s onou dívkou.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Allison Tolman (Jo Evans), Alexa Swinton (Piper), Owain Yeoman (Benny Gallagher), Clancy Brown (Ed Sawyer), Zabryna Guevara (Abby Frasier)


Chris Minetto

Chris Minetto

Policista v Southoldu, který pracuje s Jo.

Sezóny 1
2019 - 2020

Chris je mladý policajt, který pracuje u southoldské policie, které velí Jo Evansová. S Jo si navzájem důvěřují a Chris se zná osobně i s její rodinou.

Pomáhá s Jo s vyšetřování podivné letecké nehody a později i s celým případem týkajícím se této nehody a malé holčičky Piper, která byla na místě této nehody. Ačkoliv se to zprvu zdálo jako obyčejný případ, nakonec se ukázalo, že má mnohem větší dopad. Jo a investigativní novinář Benny zjistili spojitost nehody s firmou Augur Industries a Chris jim při tom všem kryje záda, protože Jo ví, že se na něj může spolehnout. Nicméně mu Jo o tomto vyšetřování neprozradí úplně všechno.


Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S01E13: Killshot Pt. 2

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

České titulky: @titmanos, @tominotomino
Slovenské titulky: @dusanho

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama