Emergence
88/100 - 8×

Emergence

Policejní velitelka v Southoldu na Long Islandu se ujme mladé dívky, kterou nalezla na místě záhadné nehody. Záhy však zjistí, že dívka nemá ponětí, co se stalo a kdo sama je. Během vyšetřování záhady ohledně dítěte a nehody narazí na podivné výpadky elektřiny, nevysvětlitelné síly a tajemné symboly, které mají všechny spojitost s onou dívkou.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Allison Tolman (Jo Evans), Alexa Swinton (Piper), Owain Yeoman (Benny Gallagher), Clancy Brown (Ed Sawyer), Zabryna Guevara (Abby Frasier)


Ed Sawyer

Ed Sawyer

Join nemocný otec.

Sezóny 1
2019 - 2020

Ed je bývalý profesionální hasič, který byl zapojen i do záchranné jednotky při útocích 11. září v New Yorku. Aktuálně žije se svou dcerou Jo a vnučkou Miou v Southoldu. V minulosti se musel potýkat s rakovinou, ale podařilo se mu ji překonat. Avšak později si sám uvědomuje, že se mu rakovina vrátila, nicméně o tom nikomu z rodiny neřekne, protože nechce, aby si tím rodinu musela znovu procházet.

Ed v domácnosti zastává spoustu manuálních a domácích prací, což mu ale vůbec nevadí. Rád se totiž o svou dceru a vnučku stará a také o malou Piper, kterou k nim Jo jednou přivede. Ed si na ní všimne něčeho zvláštního, protože Piper nejspíš tuší, že je Ed opět nemocný a před všemi to tají. Jen nechápe, jak na to mohla přijít.


Foto: ABC

Ed je:

  • otcem Jo
  • dědečkem Mii

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S01E13: Killshot Pt. 2

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

České titulky: @titmanos, @tominotomino
Slovenské titulky: @dusanho

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama