Emergence
88/100 - 8×

Emergence

Policejní velitelka v Southoldu na Long Islandu se ujme mladé dívky, kterou nalezla na místě záhadné nehody. Záhy však zjistí, že dívka nemá ponětí, co se stalo a kdo sama je. Během vyšetřování záhady ohledně dítěte a nehody narazí na podivné výpadky elektřiny, nevysvětlitelné síly a tajemné symboly, které mají všechny spojitost s onou dívkou.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Allison Tolman (Jo Evans), Alexa Swinton (Piper), Owain Yeoman (Benny Gallagher), Clancy Brown (Ed Sawyer), Zabryna Guevara (Abby Frasier)


Jo Evans

Jo Evans

Policejní velitelka ve městečku Southold, která se ujme Piper.

Sezóny 1
2019 - 2020

Jo pracuje jako policejní velitelka ve městě Southold na Long Islandu. Žije v domě se svou dcerou Miou a otcem Edem, který má zdravotní problémy. Se svým manželem Alexem se před půl rokem rozvedli, ale udržují přátelský vztah, především kvůli jejich dceři.

Když se na pláží u města zřítí letadlo, spěchá Jo na místo nehody. Tam objeví malou dívenku, která neví nic o sobě a ani o tom, co se stalo. Brzy se ale o ni začnou zajímat cizí lidé a Jo cítí, že je tato dívenka, které začnou říkat Piper, v nebezpečí. Proto si vezme Piper k sobě domů a začne se o ni starat a držet ji v bezpečí.


Kolem Piper je však spoustu záhad, které Jo postupně odkrývá za pomoci investigativního novináře Bennyho a pomocníkem jí je i policejní důstojník Chris.

Foto: ABC

Jo Evansová je:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Velmi pěkně zahraná postava, její intuice a tak.

3.5.2020 | 17:05:30

Stav titulků

Epizoda S01E13: Killshot Pt. 2

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

České titulky: @titmanos, @tominotomino
Slovenské titulky: @dusanho

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama