Emergence
88/100 - 8×

Emergence

Policejní velitelka v Southoldu na Long Islandu se ujme mladé dívky, kterou nalezla na místě záhadné nehody. Záhy však zjistí, že dívka nemá ponětí, co se stalo a kdo sama je. Během vyšetřování záhady ohledně dítěte a nehody narazí na podivné výpadky elektřiny, nevysvětlitelné síly a tajemné symboly, které mají všechny spojitost s onou dívkou.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Allison Tolman (Jo Evans), Alexa Swinton (Piper), Owain Yeoman (Benny Gallagher), Clancy Brown (Ed Sawyer), Zabryna Guevara (Abby Frasier)


Piper

Piper

Dívenka se zvláštními schopnostmi.

Sezóny 1
2019 - 2020

Piper je dívenka, která se za neznámých okolností ocitne na místě nehody letadla, ale vůbec nic jí není a navíc neví kým je. Ze zdravotního hlediska je naprosto v pořádku. Policejní velitelka Jo Evansová si vezme Piper k sobě domů, dokud nezjistí, odkud Piper je.

O Piper ale záhy projeví zájem nějací cizí lidi a Jo si tak uvědomuje, že je na Piper něco jedinečného a že je v nebezpečí. Piper tak zůstává pod ochranou Jo a její rodiny, která zahrnuje její dceru Miu, otce Eda a často i jejího bývalého manžela Alexe. Ti všichni ji přijmou do rodiny a sblíží se s ní. Ze začátku ji považují za normální holčičku, ale jak Jo postupně odkrývá informace o Piper, zjistí, že je Piper něčím naprosto jiným a dokonce může být i něčím nebezpečným.


Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S01E13: Killshot Pt. 2

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

České titulky: @titmanos, @tominotomino
Slovenské titulky: @dusanho

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama