Emily in Paris
88/100 - 52×

Emily in Paris

Emily je dvacátnice a Američanka ze Středozápadu, která se díky nečekané pracovní nabídce přestěhuje do Paříže. Má totiž za úkol poskytnout uznávané francouzské marketingové firmě americký pohled na věc. Dochází tak ke střetu kultur, zatímco se Emily přizpůsobuje životním výzvám v cizím městě a zároveň se snaží stíhat svou kariéru, nová přátelství a milostný život.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 30 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Lily Collins (Emily Cooper), Ashley Park (Mindy Chen), Philippine Leroy-Beaulieu (Sylvie Grateau), Lucas Bravo (Gabriel), Camille Razat (Camille), Bruno Gouery (Luc), Samuel Arnold (Julien), William Abadie (Antoine Lambert)

S02E03: Bon Anniversaire!

S02E03: Bon Anniversaire!

Emily plánuje svoji slavnostní narozeninovou večeři, udělá se jí trochu horko v páře s Camillinými kamarádkami a kývne na Gabrielovu pomoc s chystaným menu.

cz sk
22.12.2021
27 minut

Základní info:

Režie: Andrew Fleming
Scénář: Alison Brown

Hrají: Lily Collins (Emily Cooper), Ashley Park (Mindy Chen), Philippine Leroy-Beaulieu (Sylvie Grateau), Lucas Bravo (Gabriel), Camille Razat (Camille), Bruno Gouery (Luc), Samuel Arnold (Julien), Charles Martins (Mathieu Cadault), Jean-Christophe Bouvet (Pierre Cadault), Léa-Surya Diouf (Louise), Anaïs Weill (Élise), Nassima Benchicou (Juliette),…


Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Emily slavila narozeniny a musim řict že fakt nemělo chybu jak ji Luc pozval na oběd ktery si dali na hřbitově a musim řict že ta oslava pro Emily byla fakt povedena a bylo dobre jak se Camille a Gabriel dali dohromady a hned za chvili se zase rozešli když Camille zjistila že spal s Emily ale musim řict že ten připitek co Camille přednesla byl fakt dobry a jsem zvědav jak to ted budou mit všichni zučastněni.

18.1.2022 | 18:34:17

Stav titulků

Epizoda S02E10: French Revolution

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu, kde můžete seriál rovněž sledovat.

Nepřehlédněte

Emily tu s námi bude ještě minimálně dva roky

Emily tu s námi bude ještě minimálně dva roky

Netflix si pro nás dneska nachystal velmi dobré zprávy, neboť oznámil, že se romantická komedie Emily in Paris dočká nejen třetí série, ale i čtvrté. Z toho můžeme usuzovat, že si Emily vede na službě opravdu dobře a má tak před sebou úspěšnou budoucnost.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama