Emily in Paris
88/100 - 52×

Emily in Paris

Emily je dvacátnice a Američanka ze Středozápadu, která se díky nečekané pracovní nabídce přestěhuje do Paříže. Má totiž za úkol poskytnout uznávané francouzské marketingové firmě americký pohled na věc. Dochází tak ke střetu kultur, zatímco se Emily přizpůsobuje životním výzvám v cizím městě a zároveň se snaží stíhat svou kariéru, nová přátelství a milostný život.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 30 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Lily Collins (Emily Cooper), Ashley Park (Mindy Chen), Philippine Leroy-Beaulieu (Sylvie Grateau), Lucas Bravo (Gabriel), Camille Razat (Camille), Bruno Gouery (Luc), Samuel Arnold (Julien), William Abadie (Antoine Lambert)

S02E07: The Cook, The Thief, Her Ghost and His Lover

S02E07: The Cook, The Thief, Her Ghost and His Lover

Emily konečně naváže vztah s Alfiem, situaci ale dost zkomplikuje půjčené sako. Sylvii rozčílí nový americký klient Savoiru.

cz sk
22.12.2021
30 minut

Základní info:

Režie: Jennifer Arnold
Scénář: Joe Murphy

Hrají: Lily Collins (Emily Cooper), Ashley Park (Mindy Chen), Philippine Leroy-Beaulieu (Sylvie Grateau), Lucas Bravo (Gabriel), Camille Razat (Camille), Bruno Gouery (Luc), Samuel Arnold (Julien), Lucien Laviscount (Alfie), Kate Walsh (Madeline Wheeler), Kevin Dias (Benoît), Jin Xuan Mao (Étienne), Céline Menville (Jacqueline), Lee Aaron Rosen (Pete Dalrymple),…


Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že jsem nezaviděl Emily a spol že v takem horku pracovali a že tam nemaji ani klimatizaci a nemělo chybu jak ji Alfie pozval k sobě domu a zustala tam přes noc a pak mu psala a on neodpovidal a bylo vtipne že ten jeho mobil vzala sebou a jsem zvědav jestli ji novy vztah vyjde.

18.1.2022 | 22:58:49

Stav titulků

Epizoda S02E10: French Revolution

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu, kde můžete seriál rovněž sledovat.

Nepřehlédněte

Emily tu s námi bude ještě minimálně dva roky

Emily tu s námi bude ještě minimálně dva roky

Netflix si pro nás dneska nachystal velmi dobré zprávy, neboť oznámil, že se romantická komedie Emily in Paris dočká nejen třetí série, ale i čtvrté. Z toho můžeme usuzovat, že si Emily vede na službě opravdu dobře a má tak před sebou úspěšnou budoucnost.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama