Emily in Paris
88/100 - 52×

Emily in Paris

Emily je dvacátnice a Američanka ze Středozápadu, která se díky nečekané pracovní nabídce přestěhuje do Paříže. Má totiž za úkol poskytnout uznávané francouzské marketingové firmě americký pohled na věc. Dochází tak ke střetu kultur, zatímco se Emily přizpůsobuje životním výzvám v cizím městě a zároveň se snaží stíhat svou kariéru, nová přátelství a milostný život.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 30 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Lily Collins (Emily Cooper), Ashley Park (Mindy Chen), Philippine Leroy-Beaulieu (Sylvie Grateau), Lucas Bravo (Gabriel), Camille Razat (Camille), Bruno Gouery (Luc), Samuel Arnold (Julien), William Abadie (Antoine Lambert)

S02E08: Champagne Problems

S02E08: Champagne Problems

Po podezřele opulentní večeři s Alfiem vyráží Emily do Camillina rodinného vinařství, kde při sekání lahví Champére nelétají jenom špunty.

cz sk
22.12.2021
27 minut

Základní info:

Režie: Jennifer Arnold
Scénář: Darren Star

Hrají: Lily Collins (Emily Cooper), Ashley Park (Mindy Chen), Philippine Leroy-Beaulieu (Sylvie Grateau), Lucas Bravo (Gabriel), Camille Razat (Camille), Bruno Gouery (Luc), Samuel Arnold (Julien), William Abadie (Antoine Lambert), Lucien Laviscount (Alfie), Søren Bregendal (Erik DeGroot), Camille Japy (Louise), Christophe Guybet (Gérard), Victor Meutelet (Timothée), Charley Fouquet (Catherine Lambert), Alice Révérend (Natalie), Maja Simonsen (Juliana),…

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Camille znovu pozvala Emily na propagaci vina a musim řict že nemělo chybu jak Gerard točil ten klip a přitom si usekl čast prstu a nemělo chybu jak musela Emily řidit ikdyž to moc neuměla a jsem zvědav jestli se Camille a Gabriel daji znovu dohromady protože vypada že se k sobě maji a Sylvie neměla chybu jak ji Erik pozval aby poznala jeho přatele a to jak ho tam přede všemi libala to fakt nemělo chybu.

18.1.2022 | 23:29:13

Stav titulků

Epizoda S02E10: French Revolution

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu, kde můžete seriál rovněž sledovat.

Nepřehlédněte

Emily tu s námi bude ještě minimálně dva roky

Emily tu s námi bude ještě minimálně dva roky

Netflix si pro nás dneska nachystal velmi dobré zprávy, neboť oznámil, že se romantická komedie Emily in Paris dočká nejen třetí série, ale i čtvrté. Z toho můžeme usuzovat, že si Emily vede na službě opravdu dobře a má tak před sebou úspěšnou budoucnost.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama