Emily in Paris
87/100 - 57×

Emily in Paris

Emily je dvacátnice a Američanka ze Středozápadu, která se díky nečekané pracovní nabídce přestěhuje do Paříže. Má totiž za úkol poskytnout uznávané francouzské marketingové firmě americký pohled na věc. Dochází tak ke střetu kultur, zatímco se Emily přizpůsobuje životním výzvám v cizím městě a zároveň se snaží stíhat svou kariéru, nová přátelství a milostný život.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 30 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Lily Collins (Emily Cooper), Ashley Park (Mindy Chen), Philippine Leroy-Beaulieu (Sylvie Grateau), Lucas Bravo (Gabriel), Camille Razat (Camille), Bruno Gouery (Luc), Samuel Arnold (Julien), William Abadie (Antoine Lambert), Lucien Laviscount (Alfie), Kate Walsh (Madeline Wheeler)

Emily zažije v druhé sérii nový románek

Emily zažije v druhé sérii nový románek

V nadcházející sérii se můžeme těšit na minimálně tři nové postavy, z nichž jedna naváže s Emily blízký vztah, který se vyvine v ještě užší. A tvář této postavě propůjčí herec Lucien Laviscount.

5 0
27.9.2021

Ačkoliv se na konci první série mohlo zdát, že mají Emily a Gabriel šanci na započetí pravého vztahu, zřejmě tomu tak nebude. Nicméně by milostný trojúhelník mezi Emily, Gabrielem a Camille měl stále hrát jistou roli i v druhé sérii. Do tohoto trojúhelníku ale vstoupí nový muž jménem Alfie.

Alfie je popisován jako sarkastický a okouzlující cynik, který odmítá hovořit francouzsky či se ponořit do francouzské kultury. Mezi ním a Emily vládne nepřátelská atmosféra, která se ale bude v průběhu série vyvíjet v něco víc. Tohoto nového nápadníka pro Emily, který se bude objevovat ve vedlejší kapacitě, si zahraje herec Lucien Laviscount, kterého můžete znát například ze seriálů Katy Keene či Scream Queens.

(Lucien si loni zahrál třeba v Katy Keene. Foto: The CW)

Kromě něj se můžeme těšit i na dva herce v hostující roli, a to na amerického herce a dramatika Jeremyho O. Harrise a francouzského herce Arnauda Binarda. Harris ztvární postavu jménem Gregory Elliott Dupree, což je ikonický módní návrhář a bývalý chráněnec Pierra Cadaulta. Gregory má ohromitý styl a osobnost a vždy cestuje s okázalou kolekcí šatů a s okázalými muži. Pierre a Gregory si bývali blízcí, dokud z nich Gregoryho náhlý a dramatický odchod z ateliéru neudělal zahořklé soupeře. Binard si zahraje Laurenta G, který je půvabným a společenským majitelem populárního nočního klubu v Saint-Tropez. Je to pařmen, který nikdy nevyrostl a souhlasí, že bude propagovat jednu z Emilyných značek. Ale Emily brzy zjistí, že jeho vazby na Savoir jsou komplikovanější než marketing.

Zdroj: TVLine

Co na Alfieho a další dva přírůstky říkáte?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E10: Charade

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu, kde můžete seriál rovněž sledovat.

Nepřehlédněte

Emily tu s námi bude ještě minimálně dva roky

Emily tu s námi bude ještě minimálně dva roky

Netflix si pro nás dneska nachystal velmi dobré zprávy, neboť oznámil, že se romantická komedie Emily in Paris dočká nejen třetí série, ale i čtvrté. Z toho můžeme usuzovat, že si Emily vede na službě opravdu dobře a má tak před sebou úspěšnou budoucnost.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama