Emily in Paris
87/100 - 59×

Emily in Paris

Emily je dvacátnice a Američanka ze Středozápadu, která se díky nečekané pracovní nabídce přestěhuje do Paříže. Má totiž za úkol poskytnout uznávané francouzské marketingové firmě americký pohled na věc. Dochází tak ke střetu kultur, zatímco se Emily přizpůsobuje životním výzvám v cizím městě a zároveň se snaží stíhat svou kariéru, nová přátelství a milostný život.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 30 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Lily Collins (Emily Cooper), Ashley Park (Mindy Chen), Philippine Leroy-Beaulieu (Sylvie Grateau), Lucas Bravo (Gabriel), Camille Razat (Camille), Bruno Gouery (Luc), Samuel Arnold (Julien), William Abadie (Antoine Lambert), Lucien Laviscount (Alfie), Kate Walsh (Madeline Wheeler)

Camille

Camille

Gabrielova přítelkyně, která se skamarádí s Emily.

Sezóny 3
2020 - 2022

Camille se narodila ve francouzské oblasti Champagne. Její matka zdědila úspěšnou společnost na výrobu šampaňského, čímž zajistila rodině velké bohatství, která zde žije ve svém château. Camille sice žije nyní už v Paříži, ale její mladší bratři Timothée a Théo nadále žijí u rodičů.

V Paříži Camille navázala vztah s kuchařem Gabrielem a vedou spolu šťastný a zdravý vztah. Tedy až na chvíle, kdy přijde řeč na Gabrielovu budoucnost. Gabriel totiž touží po vlastní restauraci a Camille mu s klidem v duši nabízí peníze její rodiny na koupi, ale to Gabriel odmítá, protože chce něco vybudovat sám a ne za pomoci Camilliných rodičů. Tomu Camille moc nerozumí, což mezi nimi občas vyvolává problémy.

Camille je velmi přátelská k ostatním lidem, díky čemuž se spřátelí s Američankou Emily Cooperovou, která se do Paříže zrovna přistěhovala. Camille vezme Emily pod svá křídla a seznamuje ji s francouzskou kulturou.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Emily tu s námi bude ještě minimálně dva roky

Emily tu s námi bude ještě minimálně dva roky

Netflix si pro nás dneska nachystal velmi dobré zprávy, neboť oznámil, že se romantická komedie Emily in Paris dočká nejen třetí série, ale i čtvrté. Z toho můžeme usuzovat, že si Emily vede na službě opravdu dobře a má tak před sebou úspěšnou budoucnost.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama