Emily in Paris
87/100 - 58×

Emily in Paris

Emily je dvacátnice a Američanka ze Středozápadu, která se díky nečekané pracovní nabídce přestěhuje do Paříže. Má totiž za úkol poskytnout uznávané francouzské marketingové firmě americký pohled na věc. Dochází tak ke střetu kultur, zatímco se Emily přizpůsobuje životním výzvám v cizím městě a zároveň se snaží stíhat svou kariéru, nová přátelství a milostný život.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 30 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Lily Collins (Emily Cooper), Ashley Park (Mindy Chen), Philippine Leroy-Beaulieu (Sylvie Grateau), Lucas Bravo (Gabriel), Camille Razat (Camille), Bruno Gouery (Luc), Samuel Arnold (Julien), William Abadie (Antoine Lambert), Lucien Laviscount (Alfie), Kate Walsh (Madeline Wheeler)

Mindy Chen

Mindy Chen

Emilyna nejlepší kamarádka v Paříži, která pracuje jako au-pair.

Sezóny 3
2020 - 2022

Mindy pochází z Šanghaje, kde se narodila čínskému otci a korejské matce. Její otec vlastní úspěšnou firmu na zipy, díky které nadmíru zbohatl, avšak Mindy, jeho jediné dítě, nehodlá jít v jeho šlépějích a chce si zařídit život po svém. Mindy se v Číně zúčastnila televizní pěvecké soutěže, ale kvůli její trémě a technickým potížím její číslo vůbec nevyšlo a když se lidé dozvěděli, co je Mindy zač, stal se z jejího vystoupení populární meme na internetu. Vzápětí se kvůli tomuto ztrapnění Mindy rozhodla Čínu opustit a odjela žít do Paříže, kde měla v plánu vystudovat obchodní školu. Z té ale odešla, což jejího otce nepotěšilo a proto ji finančně odstřihl v naději, že ji tím přiměje vrátit se do Číny.

Mindy však v Paříži zůstává a vezme práci jako au-pair a hlídá děti z bohatých rodin. Při jedné vycházce do parku se setkává s Američankou Emily Cooperovou. Jelikož Emily ve městě nikoho nezná, rozhodne se jí Mindy Paříž představit a ukázat jí, jak to tady ve Francii chodí. Netrvá dlouho, než si obě uvědomí, že se spolu náramně baví a stanou se z nich nejlepší kamarádky.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S03E10: Charade

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu, kde můžete seriál rovněž sledovat.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Emily tu s námi bude ještě minimálně dva roky

Emily tu s námi bude ještě minimálně dva roky

Netflix si pro nás dneska nachystal velmi dobré zprávy, neboť oznámil, že se romantická komedie Emily in Paris dočká nejen třetí série, ale i čtvrté. Z toho můžeme usuzovat, že si Emily vede na službě opravdu dobře a má tak před sebou úspěšnou budoucnost.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama