Enlisted
77/100 - 15×

Enlisted

Komedie, která sleduje vztah tří velmi rozdílných bratrů ve zbrani na malé vojenské základně na Floridě. Seriál má na svědomí Kevin Biegel, který má za sebou práci na Scrubs nebo na Cougar Town.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | FOX | 22 minut


Dobrá zpráva pro bratry Hillovy?

Dobrá zpráva pro bratry Hillovy?

V noci se na FOXu odvysílala již třetí epizoda sitcomu Enlisted. Seriálu se, co se sledovanosti týče, příliš nedaří. FOX se strategicky rozhodl změnit dobu vysílání. Seriál nyní běží o půlhodinu dříve, hned po seriálu Sběratelé kostí (Bones).


0 0
25.1.2014

Pilotní epizoda přilákala k obrazovkám pouhých 2.5 mil. diváků. FOX na nízkou sledovanost zřejmě není zvyklý, proto se snaží seriálu pomoci, jak jen může. Na internetu je nepřeberné množství rozhovorů s herci a ukázkami z natáčení. Bohužel na úkor toho, že chybí třeba upoutávky k novým epizodám…

Strategie FOXu tkví ve změně vysílacího času. Enlisted běžel ve 21.30. Nyní začne o půl hodiny dříve, hned po skončení seriálu Bones, který je jedním z nejoblíbenějších seriálů FOXu.


Ředitel FOXu Kevin Reilly oznámil, že seriál zatím ponechají v pátečním vysílání a plánovaných 13 epizod odvysílají. Jak to bude s Enlisted dále, se uvidí.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!