ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S01E06: Chicago Heat

S01E06: Chicago Heat

Klimatizace končí v nejteplejším dni v říjnu.

cz sk
20.10.1994
42 minut

Ve spojení s uzavřenými ER ve dvou dalších městských nemocnicích je konečný výsledek velmi hektický den. Když je jeho žena mimo město a hlídač má problémy s autem, je Mark nucen přivést Rachel, aby s ním pracovala. Doug léčí pětiletého trpícího předávkováním kokainem. Ivan, majitel obchodu s alkoholem, střílí a vážně zraní mladého teenagera. Susanina sestra Chloe klesá, způsobuje zmatek v životě Susan a útěk s řadou cenností. Doug se spojí s farmaceutickým zástupcem.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama