ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S01E18: Sleepless in Chicago

S01E18: Sleepless in Chicago

Benton vytáhne 48 hodinovou směnu a odmítá spát, navzdory Hicksovým rozkazům, což se později pro matku stane katastrofální.

cz sk
23.2.1995
42 minut

Doktor tráví celý den studiem ER jako vzor pro novou nemocnici a nabízí Susan práci; ukáže se, že je psychickým pacientem, který putoval dolů. Jenn řekne Markovi, že chce odloučení. Doug zachází se zneužívanou mladou dívkou a Carol dostává špatné zprávy o svém pokusu o podporu Tatiany.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama