ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S01E23: Love Among the Ruins

S01E23: Love Among the Ruins

Mark a Jenn se snaží, aby jejich vztah fungoval poté, co se k ní připojí v Milwaukee.

cz sk
4.5.1995
42 minut

Doug trénuje tým Jakeovy malé ligy. Chloeova nezodpovědnost unavuje Susan. Carter se rozhodne požádat o stáž ER i chirurgickou. Carol a Tag prodiskutují své sliby a další svatební detaily; on se rozčílí, když Carol pozve Diane Leeds, protože věděl, že přinese Douga. Benton vystavuje rostoucí přitažlivost Jeanie. Susan zjistí, co se stalo s Divem, když špehovala jeho obraz ve fotogalerii taxikáře z roku. Personál zjistí, že Carter pochází z bohaté rodiny. Swift musí během traumatu převzít Mark.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama